Casper Via Müşteri Hizmetleri Numarası 2021

Casper Via Müşteri Hizmetleri Numarası bilgisi sayesinde Casper şirketine kolay bir şekilde ulaşabilir, istek ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Casper Via Türkiye’ye ait teknoloji şirketi olan Casper firması tarafından üretilen telefon modelidir. İlk olarak 1991 yılında Altan Aras Fakılı, Yalçın Yıldırım ve Ali İhsan Taşkın tarafından bilgisayar üretim sektöründe faaliyetlerine başlamışlardır.

Casper Via Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir?

Ürettikleri bilgisayarlarına ek olarak bilgisayarları için yedek parçaları piyasaya sürmüşlerdir. Daha sonra teknoloji markası olarak ürünleri bilgisayarları ile sınırlamayarak Casper Via adı altında birçok telefon modelini müşterilerinin satışına sunmuştur. Casper markasının ürünleri arasında akıllı telefonlar, dizüstü bilgisayarları, masaüstü bilgisayarları ve tabletleri bulunmaktadır. Uluslararası alanda müşterilerine hizmet sağlayan Casper farklı özellikleri ve fiyatları bulunan birçok telefon modelini piyasaya sürmüştür. Telefonlarının özellikleri arasında parmak izi okuyucusu, bir adetten fazla kameralar, çift sim kart ve android son sürümü bulunan ürünlerini satışa sunmuştur.

Bütçenizi zorlamadan akıllı telefon sahibi olmanızı sağlamaktadır. Dünya genelinde bulunan birçok ülkede ürünlerinin satışını gerçekleştirmektedir. Casper markasının 65 adet mağazası sayesinde uygun fiyatlı ürünleri bulunmaktadır. Ayrıca Casper markasına ait ürünleri internet sitesinden ve mağazalarından satın alma imkanınız bulunmaktadır. Akıllı telefonlarında kullandığı özellikleri sayesinde müşterilerinin kaliteli ve güvenli bir şekilde hizmet almalarını sağlamaktadır. Müşterilerinin ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için Casper markasına ait telefon numarası olan Casper Via telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Casper Via çağrı merkezi telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ve arızalarınız için teknik destek almak için hafta içi 08.30 ile 18.00 saatleri arasında yetkililere danışabilirsiniz.

Casper Via Çağrı Merkezi Numarası

0850 250 77 77

Casper Via Telefon

Yorum yapın