Casper İletişim Numarası

Casper İletişim Numarası sayesinde herhangi bir sorun anında Casper şirketine kolay bir şekilde ulaşabilir, sorununuzu çözüme kavuşturabilirsiniz.

Casper markası Türkiye merkezli olan bir bilgisayar ve teknoloji şirketidir. Tam olarak 1991 senesinde kurulan Casper markası Ali İhsan Taşkın, Altan Aras Fakılı ve Yalçın Yıldırım tarafından kurulmuştur.

Casper İletişim Numarası Nedir?

Bilgisayar mühendisi olan bu üç yakın arkadaş İstanbul şehrinde Casper markasını kurmuştur. 34 bin 500 metrekarelik bir üretim alanına sahip olan Casper kurulduğu günden kısa bir süre içerisinde adını duyurmayı başarmış ve büyük başarılara imza atmıştır. Avrupa ve Orta Doğu’da yer alan en büyük bilgisayar üretim fabrikalarından birisine sahip olmayı başaran Casper, verdiği kaliteli ve faydalı hizmet ile adından sık sık bahsettiren bir marka olmuştur. Senede bir milyon üretim yapmakta olan Casper markası aynı zamanda 417 kişiye istihdam sağlamaktadır. Küresel olarak oldukça popüler bir konuma sahip olmayı başaran Casper aynı zamanda bir Türk markası olması ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Casper markası hakkında daha çok bilgiye ulaşmak için Casper İletişim Numarası arayabilirsiniz.

Günümüzde dizüstü ve masaüstü bilgisayar üretimi yapmakta olan Casper aynı zamanda telefon, tablet, excalibur gibi cihazlar da üretmektedir. Her geçen gün ürün porföyünü genişleten Casper markası müşterilerinin istek, öneri ve şikayetlerini önemsemektedir. Casper çağrı merkezini arayarak firma hakkında şikayetlerinizi dile getirebilir ve yetkililerden destek alabilirsiniz. Ayrıca firmanın teknik servisinden yararlanmak için de Casper iletişim numarasını arayabilirsiniz.

Casper Çağrı Merkezi Numarası

0 850 250 77 77

“Casper İletişim Numarası” üzerine bir yorum

 1. Merhabalar,
   
  Rotaract kulüpleri olarak her yılın Mart ayında düzenlediğimiz Asamble’mizin bu sene 22’ncisni gerçekleştireceğiz. 13-15 Mart tarihleri arasında Amara Sealight Elite Hotel’de yapılması planlanan etkinliğimize bölgemiz içerisinden 18-30 yaş arası yaklaşık 700 üyemiz katılacaktır.
   
  Bizler bu organizasyonu herhangi bir kar amacı gütmeden gerçekleştiriyor ve elde edilecek olan gelirle toplumsal bir proje gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. Son iki yılda, İzmir Behçet Uz Çocuk Hastanesi Kemik İliği Nakil Merkezine tıbbi cihaz ve 5 adet solunum cihazı bağışı Asamble destekçileri sayesinde gerçekleştirilmiştir. Yapmayı hedeflediğimiz sosyal sorumluluk projeleri ve organizasyon hakkında detaylı bilgi için mail ya da telefon yoluyla iletişime geçebiliriz.
   
  Organizasyonumuza yapacağınız sponsorluk desteği sayesinde hem markanızın ismini 700 kişiye duyurma fırsatı hem de bu vesile ile gerçekleşecek projelerle başka insanların hayatlarına dokunabilme şansı yakalamış olacaksınız. Detaylı bilgi için en kısa sürede görüşmek dileğiyle.

  İyi çalışmalar dilerim,
  2020 Asamble Komite Başkanı
  Okanır Kaçar – 0 530 784 97 89 – kacarokanir@gmail.com

  Cevapla
Yorum yapın