CarrefourSA Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

CarrefourSA Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası şirketin müşterilerine daha iyi hizmet vermek için kullandığı telefon numarasıdır. Türkiye’de market sektöründe hizmet veren mağaza olan şirket ilk olarak 1991 yılında faaliyetlerine başlamıştır.

CarrefourSA Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İlk olarak  Daha sonra Sabancı Holding tarafından satın alınması sonucunda CarrefourSA adı altında hizmet vermiştir. Mağazaları birçok farklı alandan ve fiyattan ürünleri ile hizmet vermektedir. Ürünleri arasında meyve, sebze, peynir, süt, çay, zeytin, yağ, tuz ve yoğurtları bulunmaktadır. Ayrıca Sabancı Holding’e bağlı olarak hizmet veren şirket; televizyon, tablet, telefon, hoparlör, kulaklık, klima, çamaşır makinesi ve buzdolabı gibi ürünlerini de mağazaları sayesinde satışa sunmuştur.

Mağazaları kitap, çanta, kalemlik ve defter gibi ürünleri ile hizmet vermektedir. Türkiye genelinde birçok farklı şehirde mağazaları sayesinde ürünlerini piyasaya sürmüştür. Mağazalarının yanı sıra internet sitesi üzerinden de sipariş alarak hizmet vermektedir. CarrefourSA mağazası Carrefour markası adı altında ürünlerininek olarak birçok farklı markadan ve alandan ürünlerini mağazaları ve internet sitesi üzerinden de satışa sunmuştur.

Birçok farklı alandan ve markadan ürünleri ile hizmet vermektedir. CarrefourSA süpermarket ve mini market adı altında birçok farklı markadan ürünlerini mağazalarında e internet sitesi üzerinden satışa sunmuştur. Bütçenizi zorlamadan kolayca ve güvenli bir şekilde alışveriş yapma imkanı sunan CarrefourSA müşterilerine özel fırsat ve kampanyaları sayesinde ürünlerinin satışını gerçekleştirmektedir. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için CarrefourSA telefon numarası bilgisini aktardık.

CarrefourSA çağrı merkezi numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için yetkililere danışabilirsiniz. Diğer Firmalar kategorimizden benzer şirketlere ulaşabilirsiniz.

CarrefourSA Telefon Numarası

444 10 00

CarrefourSA İletişim

Yorum yapın