CarrefourSA Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0
291

CarrefourSA Türkiye’de market sektöründe hizmet veren mağazadır. İlk olarak 1991 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonra Sabancı Holding tarafından satın alınması sonucunda CarrefourSA adı altında hizmet vermiştir. CarrefourSA mağazaları birçok farklı alandan ve fiyattan ürünleri ile hizmet vermektedir. Ürüleri arasında meyve, sebze, peynir, süt, çay, zeytin, yağ, tuz ve yoğurtları bulunmaktadır. Ayrıca Sabancı Holding’e bağlı olarak hizmet veren CarrefourSA televizyon, tablet, telefon, hoparlör, kulaklık, klima, çamaşır makinesi ve buzdolabı gibi ürünlerini de mağazaları sayesinde satışa sunmuştur. CarrefourSA mağazaları kitap, çanta, kalemlik ve defter gibi ürünleri ile hizmet vermektedir. Türkiye genelinde birçok farklı şehirde mağazaları sayesinde ürünlerini piyasaya sürmüştür. CarrefourSA mağazalarının yanı sıra internet sitesi üzerinden de sipaiş alarak hizmet vermektedir. CarrefourSA mağazası Carrefour markası adı altında ürünlerininek olarak birçok farklı markadan ve alandan ürünlerini mağazaları ve internet sitesi üzerinden de satışa sunmuştur. CarrefourSA birçok farklı alandan ve markadan ürünleri ile hizmet vermektedir. CarrefourSA süpermarket ve mini market adı altında birçok farklı markadan ürünlerini mağazalarında e internet sitesi üzerinden satışa sunmuştur. Bütçenizi zorlamadan kolayca ve güvenli bir şekilde alışveriş yapma imkanı sunan CarrefourSA müşterilerine özel fırsat ve kampanyaları sayesinde ürünlerini uygun fiyatlarla satışa sunmuştur. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için CarrefourSA müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

CarrefourSA çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için yetkililere danışabilirsiniz.

CarrefourSA müşteri iletişim telefon numarası: 444 10 00

Arama terimleri: CarrefourSA müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, CarrefourSA çağrı merkezi iletişim telefon numarası

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz