CarrefourSA Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

1
1290

Sabancı Holding ve Carrefour ortaklığında 22 kasım 1993 yılında kurulan Carrefoursa, ilk mağazasını İstanbul’un İçerenköy ilçesinde açmıştır. Fransız merkezli olan Carrefour ise 15 haziran 1963 yılında kurulmuştur. Türkiye’de 2005 yılında bünyesine katmış olduğu Gima ve Endi mağazaları ile birlikte Türkiye genelinde yüksek bir mağaza hacmine ulaşmayı başarmıştır. Yazımızda CarrefourSA çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve diğer iletişim bilgileri detaylı olarak bildirilmiştir.

“Gurme”, “Hiper”, “Mini”, “Süper” ve “AVM mağazaları” ile faaliyet göstermektedir. Türkiye genelinde yaklaşık 700 mağazasıyla hizmet vermektedir. 2013 yılında Sabancı Holding, ortağı Carrefour’dan 12% diliminde bir hisse daha alarak, Carrefoursa’nın yönetiminde direkt olarak söz sahibi olmuştur. İsmar bünyesinde bulunan “26” ve “1E1” marketlerinin toplam 29 şubesini de bünyesine dahil etmiştir.

Carrefoursa ürün ve hizmetlerine ilişkin her türlü istek, öneri ve şikayet bildirimleri Carrefoursa müşteri hizmetleri 444 lü numarası 444 10 00 ile gerçekleştirilebiliyor.

CarrefourSA Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 10 00

CarrefourSA İletişim Mail Adresi
bilgi@carrefoursa.com

CarrefourSA Genel Müdürlük Adresi
CarrefourSA Plaza: Cevizli Mahallesi, Tugay Yolu Caddesi No: 67 A, Blok: B Maltepe / İstanbul

CarrefourSA Faks Numarası
0216 655 00 50

CarrefourSA Genel Müdürlük Telefon Numarası
0216 655 00 00

Yukarıda bulunan CarrefourSA iletişim bilgileri aracılığıyla CarrefourSA müşteri temsilcisi ile görüşme sağlayabilir; alışverişinizde yaşamış olduğunuz sorunları bildirebilir, marketler hakkında önerilerde bulunabilirsiniz. Ayrıca tüm istek, soru, öneri ve görüşlerinizi kolayca bildirebilirsiniz.

Arama Terimleri: CarrefourSA iletişim bilgileri, CarrefourSA telefon no, CarrefourSA irtibat tel, CarrefourSA canlı destek, CarrefourSA müşteri temsilcisi, CarrefourSA şikayet hattı, CarrefourSA 0850 li telefon numarası, CarrefourSA whatsapp hattı

1 Yorum

  1. Merhaba, ben on senedir CarrefourSA müşterisiyim dün halkalıdaki mağazanızdan alış veriş yaptım ama pişman oldum çünkü kasadakiler müşterilere çok sert davranıyorlar lütfen ilgilenin

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz