Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İletişim Telefon Numarası

0
166

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, bireyi ve en çok aileyi güçlendirmeye yönelik hizmetler sunmak amacıyla kurulmuştur. Birçok alanda çalışmalar yapmıştır. Özellikle aileye yönelik çalışmalar yapmaktadır. Çocuk hizmetleri, engelli hizmetleri, dış ilişkiler, kadın hizmetleri gibi birçok alanda çeşitli yardımlar yapmaktadır. Çok sayıda projeye imza atmıştır. Logosunda bulunan ellerden biri aileyi, diğeri ise çalışmayı temsil eder. İhtiyaç sahiplerine her koşulda yardım etmeyi hedeflemişlerdir. Son zamanlarda yapmış oldukları kadına şiddete karşı çalışmalar ile oldukça gündemde kalmışlar ve takdir toplamışlardı. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile ilgili tüm sormak istedikleriniz için Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Son günlerde en çok şiddet mağduru kadınların ve kimsesiz çocukların yardım aldığı bir kurum olmuştur. Herkesin yardımına sorgusuz şekilde koşmaktadırlar.

 

 

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile ilgili tüm öneri, istek, soru ve şikayetleriniz için Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Diğer tüm işlemler ile ilgili sorularınız için Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Mesai saatleri içinde yapılan her arama hızlı bir şekilde cevaplandırılmaktadır. Saat 09:00 ile 17:00 saatleri arasında aramanız daha mantıklı olacaktır. Genel müşteri hizmetlerini arayarak istediğiniz birime bağlanabilirsiniz. Bünyesinde çalışan çok sayıda birim bulunmaktadır.

 

 

 

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0312 296 60 00

 

 

 

Arama Terimleri; Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı çağrı merkezi iletişim telefon numarası, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı irtibat numarası, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı telefon numarası, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı iletişim numarası, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı müşteri temsilcisi, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı şikayet hattı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı canlı destek, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı çağrı merkezi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz