Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İletişim Numarası

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İletişim Numarası bilgisi ile bakanlığa kolay bir şekilde ulaşabilir ve sorununuzu bakanlığa iletebilirsiniz. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, bireyi ve en çok aileyi güçlendirmeye yönelik hizmetler sunmak amacıyla kurulmuştur. Birçok alanda çalışmalar yapmıştır.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Numarası

Özellikle aileye yönelik çalışmalar yapmaktadır. Çocuk hizmetleri, engelli hizmetleri, dış ilişkiler, kadın hizmetleri gibi birçok alanda çeşitli yardımlar yapmaktadır. Çok sayıda projeye imza atmıştır. Logosunda bulunan ellerden biri aileyi, diğeri ise çalışmayı temsil eder. İhtiyaç sahiplerine her koşulda yardım etmeyi hedeflemişlerdir. Son zamanlarda yapmış oldukları kadına şiddete karşı çalışmalar ile oldukça gündemde kalmışlar ve takdir toplamışlardı. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile ilgili tüm sormak istedikleriniz için Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Son günlerde en çok şiddet mağduru kadınların ve kimsesiz çocukların yardım aldığı bir kurum olmuştur. Herkesin yardımına sorgusuz şekilde koşmaktadırlar.

Diğer tüm işlemler ile ilgili sorularınız için Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı müşteri hizmetleri iletişim numarasını arayabilirsiniz. Mesai saatleri içinde yapılan her arama hızlı bir şekilde cevaplandırılmaktadır. Saat 09:00 ile 17:00 saatleri arasında aramanız daha mantıklı olacaktır. Genel müşteri hizmetlerini arayarak istediğiniz birime bağlanabilirsiniz. Bünyesinde çalışan çok sayıda birim bulunmaktadır.

Devlet Kurumları kategorimizde Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı başta olmak üzere birçok bakanlığın telefon numarasına ulaşabilirsiniz.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İletişim

0312 296 60 00

Yorum yapın