Burulaş BBBUS İletişim Bilgisi

BBBUS havalimanı telefon numarasına ulaşmak isteyen milyonlarca kişiden biriyseniz bu yazımız sizler için faydalı olacaktır. Bursa Büyükşehir Belediyesi’ne ait ulaşım şirketi olan Burulaş tarafından 2017 yılında kurulmuş havalimanı yolcu servis firmasıdır. Bursa’da yaşayan vatandaşlar BBBUS ile hem Sabiha Gökçen Havalimanı’na hem de yeni İstanbul Havalimanı’na kolaylıkla gidebilmektedir. Pek çok Bursalı vatandaşımızın merak ettiği Burulaş BBBUS çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve diğer tüm iletişim bilgileri detaylı olarak yazımızda.

BBBUS; Bursa merkezi, Gemlik ve Orhangazi ilçelerinden karşılıklı olarak İstanbul’da bulunan Sabiha Gökçen ve İstanbul Havalimanı’na seferler düzenlemektedir. Yolcularına konforlu ve kaliteli bir yolculuk sunmayı amaçlayarak yola çıkan BBBUS; Bursa’dan İstanbul havaalanlarına gitmek isteyenler için en iyi ulaşım yolu olarak görünüyor. 2017 yılında sadece Sabiha Gökçen Havalimanı’na seferler düzenleyen BBBUS; 2019 yılının Nisan ayından itibaren de Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan aktarmalı olarak İstanbul Havalimanı seferlerine başlamıştır.

Burulaş BBBUS Telefon Numarası

Burulaş BBBUS 444 lü müşteri hizmetleri telefon numarası 0850 850 99 16 olarak geçmektedir. Bu numara üzerinden sefer saatleri, BBBUS ücretleri, durak konumu gibi bilgileri öğrenebilir; kayıp eşya bildirimi, istek, şikayet ve öneride bulunabilirsiniz.

0850 850 99 16
0224 452 52 44

Burulaş BBBUS Faks Numarası:
0224 452 52 43

Burulaş BBBUS İletişim Mail Adresi:
burulas@burulas.com.tr

Burulaş BBBUS Genel Müdürlük Adresi:
BursaRay İşletme Merkezi, 16130 Odunluk Mahallesi İzmir Yolu Nilüfer, Bursa Türkiye

Benzer havalimanı iletişim konularımıza daha kolay ulaşabilmeniz için bazı anahtar kelimelerimiz; iletişim bilgileri, telefon no, irtibat tel, canlı destek, müşteri temsilcisi, şikayet hattı, 0850 li telefon numarası, whatsapp hattı

“Burulaş BBBUS İletişim Bilgisi” üzerine 6 yorum

 1. Nilüfer yüzüncü yıl mahallesinde oturuyorum ben ve eşim şehir hastanesinde çalışıyoruz ulaşım sorununumuz oluyor yüzüncü yıl mah.ve şehir hastanesi arasında toplu taşıma talep ediyoruz bizim gibi epey çalışan aynı güzergahta aynı sorunu yaşamaktadır.

  Cevapla
 2. Nilüfer Dumlupınar Mahallesi İzmir yolu üzeri, İzmir istikameti üst geçidin altındaki Görükle Sanayi dolmuş durağı, Burada sadece durak tabelası var Durak konmamış, Ayrıca anayol kenarı olduğu için özellikle öğrencilerimiz için yol üzerinde otobüs beklemek tehlikeli, orada uygun bir yere üzeri kapalı dolmuş durağı yapılırsa hem olumsuz hava şartlarında yolcuların beklemesi için, hem de yolun trafiğinden etkilenmemesi için uygun olacaktır..

  Cevapla
 3. 135 numaralı gemlik kumla hattı ile ilgili rezalet otobüsleriniz ve kişilerin tekeline bıraktığınız için sizi tebrik etmek isterim. Türkiyenin hiçbir ilçesine ve kasabasına bursa şehir içinde taşıma yapmayacak ne kadar gübre eski haşatı çıkmış otobüsünüz varsa buraya verdiğiniz için de tebrik ederim. Toplam da 7 km yol için 4.5 tl ‘lik her sabah ve her akşam ödediğim taşıma bedeli, buradan kazanç sağlayan bursa büyük şehir belediyesi tarafından yetkilendirilen yöneticilere ve otobüs sahiplerine haram zıkkım olsun. Burasının hiç bir ilçesine ve köyüne uygulayamayacağınız rezalet bu kadar insanın ahı yakanızı bırakmasın.

  Cevapla
 4. BEN BURSA ŞEHİR HASTANESİNDE ÇALIŞAN BİR MEMURUM. HASTANELERİN KAPANMASI DOLAYISIYLA ŞEHİR HASTANESİNE TAŞINMAK ZORUNDA BIRAKILDIM . EVİM YILDIRIM BÖLGESİNDE OLDUĞUNDAN DOLAYI ÜÇ ( 3 ) VESAYİT KULLANARAK GİDİP , 3 VESAİYİTLE DÖNMEK ZORUNDAYIM ,VE BENİM GİBİ YÜZLERCE İNSAN VAR BURSA BELEDİYESİ VEYA YILDIRIM BELEDİYESİNİN BUNA BİR ÇÖZÜM BULABİLMESİNİ İSTİYORUZ.EN AZINDAN YILDIRIM BÖLGESİNDEN SİTELERDEN ŞEHİR HASTANESİNE DİREK BİR OTÖBUSÜN KALDIRILMASI ZOR OLMASA GEREK EN AZINDAN BUNU YAPARSANIZ TAKTİR TOPLAMIŞ OLURSUNUZ BİZLERİDE BU ZORLUKTAN KURTARMIŞ OLURSUNUZ SAYGILARIMLA RİCA EDERİM.

  Cevapla
 5. Sabiha gökçende değnekçiler yolcuları yanlış yönlendiriyor hatta burulaş ın levhalarını ters çeviriyorlar. Bilet aldığım yerde şikayet ettim bilet veren şahıs biz bişey yapamıyoruz dedi
  Lütfen ilgilenin

  Cevapla
 6. Ben 100. Yıl mahallesinde iş bulabilip 16-01 saatleri çalışan bir asgari ücretliyim. Son 19 gündür 01:15 de görükle’den kalkan ve 20 geçe 100. Yıl metro durağından binilen 38/b-2 hattı otobüsü gelmedi derken 20 dakika sonra Burulaş acil yol yardım arabası geçti duraktan ama durmadı bende dahil 2 kisi kalakaldık 45 dakika bekledik. Zübeyde hanım doğum evi civarında ikamet eden biri olarak taksiye verecek param yok zaten asgari ücretle 1200 TL kira veriyorum bir de borç ödüyorum. Artık 12 km 2 saat yürüdüm zaten 12 saat ayakta çalıştığım bir gün sonrası gece gece o kadar yol yürüttünüz. Ama çift bilet iki katı para almayı bilenler bu 5-6 bin maas alan onlarca müdürler uyuyor… Hele Ali nur’ un özel şoförleri var. Ne diyeyim hakkımı helal etmiyorum yazıklar olsun ne hale geldi Bursa… Yazıklar olsun Allah çoluğunuzdan çocuğunuzdan çıkarsın… 5 ağustos pazar 01:15 Görükle terminal hattı… Her ne sebeple olursa olsun o Burulaş acil yol destek aracı bize durabilirdi kaza var diyebilirdi ayrıca koca şehirde 1 tane mi otobüs icat edilmiş yerine hemen başka servis koyamadınız mı… Ne diyeyim insanlığınız ölmüş tek derdiniz para… Paralar içinde boğulun inşallah o Ali nur ‘dan da cıksın hakkımı helal etmiyorum.yazıklar olsun yazıklar olsun hepinizin coluğu cocugundan cıksın Allah varsa bi yerlerde sizi de kazasız belasız bırakmasın hakkımı alsın… haram olsun 2 saat 12 km yol yürüttügünüz gece gece benim gibi bir fakire yaaa daha ne diyeyim haram olsun o maaslarınız varsa öte dünyada hanginiz sorumlu ise bir zerre bile ilahi divanda karsıma dikilsin insallah… kac biner lira maas aldıgınız rahat rahat rahat arabalarınzla dolasıyorsanız artık bizim halimizden anlayan bir Allah var …

  Cevapla
Yorum yapın