Bursagaz İletişim Telefon Numarası

Bursagaz çağrı merkezi iletişim seçenekleri ve iletişim bilgilerini sunduğumuz bu makalemizde vatandaşlarımız için neredeyse tüm faydalı bilgilerin yer aldığı bu portalı inceledik. İyi okumalar dileriz.

Bursagaz Müşteri Hizmetleri Numarası

Türkiye’nin hemen hemen her yerinde doğal gaz hizmeti verilmektedir. Bursa ilimizde bu hizmeti ise Bursagaz vermektedir. Bursagaz’ın kuruluşu ise 1992 senesinde gerçekleşmiştir. BOTAŞ tarafından dağıtım hizmeti yapılan Bursagaz tam olarak 2004 senesinde özelleştirilen bir firmadır. 2019 senesinde SOCAR Turkey Enerji A.Ş. tarafından satın alınan firma aynı zamanda Türkiye’de hizmet vermekte olan en büyük üçüncü doğalgaz şirketidir. Tam bir milyondan fazla aboneye sahip olan Bursagaz kurulduğu yandan bu güne abone sayısını arttırmış ve kaliteli hizmeti ile adından sık sık bahsettirmeyi başarmıştır. Ayrıca Bursagaz firması, ‘Great Place to Work’ listesi arasında Türkiye’nin en iyi işveren firması seçilmiştir. Bursa şehrindeki ilçelere doğalgaz dağıtımı yapmakta olan firma müşterileri ile daha kolay bir iletişim kurabilmek için Bursagaz çağrı merkezini oluşturmuştur. Alanında uzman operatörlerce oluşturulmuş çağrı merkezi, her türden konuda sizlere yardımcı olmaktadır. Saha personelleri ile entegreli çalışan çağrı merkezi, vatandaşların ihbarı üzerine hızlı hareket ederek saha teknik destek personellerine haber vermektedir. Gazla ilgili oluşabilecek tüm sorunlar bu sayede kolayca zararsız halledilebilmektedir. Bu konuda Bursagaz’ın tüm birimleri tamamen müşteri adına hizmet vermektedir.

Bursagaz

Bursagaz İletişim Numarası

Bursagaz iletişim numarasını arayarak Bursagaz’da bulunan aboneliğiniz hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilir ve fatura borçlarınızı öğrenebilirsiniz. Bununla birlikte yeni abonelik işlemleri için hangi belgelerin gerekli olduğunu öğrenmek için de Bursagaz müşteri hizmetlerini arayabilir ve detaylı bir bilgi edinebilirsiniz. 7/24 müşteri temsilcileri ile hizmet vermekte olan Bursagaz aynı zamanda aboneleri için oluşturduğu kurumsal web sitesi üzerinden de hizmet vermektedir. Bursagaz fatura borçlarınızı firmanın resmi internet sitesi üzerinden de kolay bir şekilde ödeyebilir ya da aboneliğinizi sonlandırmak istiyorsanız yine firmanın resmi internet sitesi üzerinden talepte bulunabilirsiniz. Talep etmeniz durumunda ilgili birimler sizinle iletişime geçerek abonelik işlemlerinin iptali sürecinin bilgilerini vermektedir. İlgili süreç sonunda aboneliğiniz isteğiniz doğrultusunda iptal edilmektedir.

Bursagaz İletişim Telefon Numarası:

444 11 33

 

Yorum yapın