Bursagaz İletişim Telefon Numarası

0
1011

Türkiye’nin hemen hemen her yerinde doğal gaz hizmeti verilmektedir. Bursa ilimizde bu hizmeti ise Bursagaz vermektedir. Bursagaz’ın kuruluşu ise 1992 senesinde gerçekleşmiştir. BOTAŞ tarafından dağıtım hizmeti yapılan Bursagaz tam olarak 2004 senesinde özelleştirilen bir firmadır. 2019 senesinde SOCAR Turkey Enerji A.Ş. tarafından satın alınan firma aynı zamanda Türkiye’de hizmet vermekte olan en büyük üçüncü doğalgaz şirketidir. Tam bir milyondan fazla aboneye sahip olan Bursagaz kurulduğu yandan bu güne abone sayısını arttırmış ve kaliteli hizmeti ile adından sık sık bahsettirmeyi başarmıştır. Ayrıca Bursagaz firması, ‘Great Place to Work’ listesi arasında Türkiye’nin en iyi işveren firması seçilmiştir. Bursa şehrindeki ilçelere doğalgaz dağıtımı yapmakta olan firma müşterileri ile daha kolay bir iletişim kurabilmek için Bursagaz çağrı merkezini oluşturmuştur.

Bursagaz iletişim numarasını arayarak Bursagaz’da bulunan aboneliğiniz hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilir ve fatura borçlarınızı öğrenebilirsiniz. Bununla birlikte yeni abonelik işlemleri için hangi belgelerin gerekli olduğunu öğrenmek için de Bursagaz müşteri hizmetlerini arayabilir ve detaylı bir bilgi edinebilirsiniz. 7/24 müşteri temsilcileri ile hizmet vermekte olan Bursagaz aynı zamanda aboneleri için oluşturduğu kurumsal web sitesi üzerinden de hizmet vermektedir. Bursagaz fatura borçlarınızı firmanın resmi internet sitesi üzerinden de kolay bir şekilde ödeyebilir ya da aboneliğinizi sonlandırmak istiyorsanız yine firmanın resmi internet sitesi üzerinden talepte bulunabilirsiniz.

Bursagaz Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

444 11 33

Arama Terimleri: Bursagaz irtibat telefonu, Bursagaz iletişim numarası, Bursagaz telefon numarası, Bursagaz canlı destek, Bursagaz çağrı merkezi, Bursagaz müşteri hizmetleri, Bursagaz müşteri temsilcisi, Bursagaz şikayet hattı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz