Bursa Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

1
363

Bursa Büyükşehir Belediyesi, Bursa ili sınırları içindeki tüm vatandaşlara hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. Bursa içinde yaşayan tüm vatandaşlara hizmet vermek amacıyla kurulan bir devlet kurumudur. Sadece insanların değil çevredeki yol ve kaynakların korunmasından ve sağlanmasından da sorumludur. Tüm hizmetler hakkında bilgi almak, müzelerin açılış kapanış saatlerini sormak, şehir içi ve şehir dışı turlar hakkında bilgi almak gibi birçok işlem için Bursa Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayarak kolayca iletişim kurabilirsiniz. Bursa ilinin daha güzel bir yer olması için çalışmalar yapan Bursa Büyükşehir Belediyesi, her konuda yenilikler ve gelişmeler yapmıştır. Bursa Büyükşehir Belediyesi binaları daha önce yetersizdi ancak daha sonra ilçelere ek binalar yapıldı ve herkesin hizmet alabilmesi sağlanmaya çalışıldı. Her vatandaş Bursa Büyükşehir Belediyesi binalarına giderek birçok işlemini kolayca yaptırabilmektedir. Belediyeye gitmeden öğrenmek istediğiniz problemler için ise Bursa Büyükşehir Belediyesi telefonunu aramanız yeterli olacaktır.

Bursa Büyükşehir Belediyesi ihbarlarınız ve tüm sorularınız için Bursa Büyükşehir Belediyesi müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayarak iletişim kurabilirsiniz. Bursa Büyükşehir Belediyesi binaları saat 09:00 ve 17:00 arasında faaliyet göstermektedir. Bu saatler dışında ararsanız ulaşmanız mümkün değildir. Bursa Büyükşehir Belediyesi tüm şikayet, istek, soru ve önerileriniz için Bursa Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayarak irtibat kurabilirsiniz.

Bursa Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

444 16 00

Arama Terimleri; Bursa Büyükşehir Belediyesi müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Bursa Büyükşehir Belediyesi irtibat telefon numarası, Bursa Büyükşehir Belediyesi canlı destek hattı

1 Yorum

  1. Merhaba ben ali exprese üye olmadan saat kordonu siparişi verdim benim hesabımdan ücreti kesildi daha sonra üye oldum sipariş takip numarasını bulamıyorum. Acaba sipariş takip numarasını nasıl öğrenebilirim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz