Bursa Belediyesi Çağrı Merkezi Numarası

Bursa Belediyesi Çağrı Merkezi Numarası bilgisi sayesinde ülkemizin en büyük ilk 5 şehri arasında yer alan Bursa Belediyesine kolayca ulaşabilirsiniz. Bursa Büyükşehir Belediyesi, Bursa ili sınırları içindeki tüm vatandaşlara hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. Bursa içinde yaşayan tüm vatandaşlara hizmet vermek amacıyla kurulan bir devlet kurumudur.

Bursa Belediyesi Çağrı Merkezi Numarası Nedir?

Bursa Belediyesi Çağrı Merkezi Numarası bilgisi içeriğimizin devamında yer almaktadır. Sadece insanların değil çevredeki yol ve kaynakların korunmasından ve sağlanmasından da sorumludur. Tüm hizmetler hakkında bilgi almak, müzelerin açılış kapanış saatlerini sormak, şehir içi ve şehir dışı turlar hakkında bilgi almak gibi birçok işlem için ilgili telefon numarasını arayabilirsiniz. Bursa ilinin daha güzel bir yer olması için çalışmalar yapan belediye, her konuda yenilikler ve gelişmeler yapmıştır. Belediye binaları daha önce yetersizdi ancak daha sonra ilçelere ek binalar yapıldı ve herkesin hizmet alabilmesi sağlanmaya çalışıldı. Her vatandaş belediye binalarına giderek birçok işlemini kolayca yaptırabilmektedir. Belediyeye gitmeden öğrenmek istediğiniz problemler için ise telefonu aramanız yeterli olacaktır.

Bursa Belediyesi Çağrı Merkezi Numarası
Bursa Belediyesi Çağrı Merkezi Numarası

Belediye binaları saat 09:00 ve 17:00 arasında faaliyet göstermektedir. Bu saatler dışında ararsanız ulaşmanız mümkün değildir. Büyükşehir Belediyesi tüm şikayet, istek, soru ve önerileriniz için Bursa Belediyesi çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayarak irtibat kurabilirsiniz.

Devlet Kurumları kategorimizden birçok belediyenin telefon numarasına ulaşabilirsiniz.

Bursa Büyükşehir Belediyesi Telefon Numarası

444 16 00

Bursa Belediyesi İletişim

“Bursa Belediyesi Çağrı Merkezi Numarası” üzerine bir yorum

  1. Merhaba ben ali exprese üye olmadan saat kordonu siparişi verdim benim hesabımdan ücreti kesildi daha sonra üye oldum sipariş takip numarasını bulamıyorum. Acaba sipariş takip numarasını nasıl öğrenebilirim.

    Cevapla
Yorum yapın