Burger King Çağrı Merkezi Nedir?

Bu yazımızda Burger King çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve diğer Burger King iletişim bilgileri detayları ile yer almaktadır.

Burger King Çağrı Merkezi

Amerikan merkezli restoranlar zinciri olan Burger King, dünyanın her yerinde şubeleri ile faaliyet göstermektedir. Burger King, tüm dünya genelinde “franchising” sistemi ile şubeleşmektedir. Türkiye’ de yurtdışı merkezli olarak faaliyet gösteren en büyük restoran zincirlerinden birisidir.

Kendisiyle özdeşlemiş birbirinden lezzetli ürünleri ile bir kült haline gelen Burger King, özellikle uluslararası pazardaki en büyük rakibi McDonalds’a karşı Türkiye’ de önemli bir üstünlük sağlamıştır. Çünkü Türkiye genelinde başta alışveriş merkezleri olmak üzere pek çok noktada bulunan daha yüksek sayıdaki şubeleri ile tüketicilerin en çok tercih ettiği markalardan birisi haline geliyor. Yaptığı anlaşmalar ile sunduğu özel kampanyaları ile piyasa şartlarına göre çok daha avantajlı bir tüketim imkanı sağlıyor.

Türkiye’nin her bölgesinde şubeleri bulunan Burger King 444 lü müşteri hizmetleri ile de tüketicilerine destek veriyor. Bunun için 444 54 64 veya 0850 222 54 64 numarası aranabiliyor.

https://cagrimerkezitelefonlari.com/microsoft-cagri-merkezi/ İlgili bağlantıdan ise Teknoloji devi Microsoft’un iletişim ve çağrı merkezi bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Burger King Türkiye Genel Müdürlük Adresi (TAB Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.)
Dikilitaş Mahallesi Emirhan Caddesi No:109 Beşiktaş / İstanbul

Burger King Telefon Numarası

444 54 64
0850 222 54 64

Burger King Faks Numarası

0212 236 56 45

Burger King İletişim Formu

“Burger King Çağrı Merkezi Nedir?” üzerine 7 yorum

 1. NİLÜFER/BURSA şubesinden sipariş verdik.Verdiğimiz sipariş eksik geldi devamında ikinciye kurye gönderdiler kurye ben mersiven cıkamam diyerek geri döndü şubeyle iletişime geçtiğimizde ise yeni kurye gönderiyoruz dediler gelen kurye ise siparişi getirdi fakat kapımıza siparişi fırlattı sonra Kurye şu ifadeleri kullandı”alın burgerınızıda başınıza çalın diyerek”sinirlenerek geri indi lütfen en yakın zamanda ilgili dönüşü sağlayın benim eşimin suratına o paketi atan kuryeye gerekeni yapın!!!

  Cevapla
 2. Burger King macun Mahallesi şubesi her seferinde bizleri mağdur ediyor siparişlerimizi getirmiyor tarafıma telefon ile dönüş yapın sözde kurumsal bir firmasınız fakat amatörce iş yapıyorsunuz gerçi sizin bu yaptığınızı amatörler bile yapmıyor

  Cevapla
 3. değerli burgerking yöneticileri yıllardır burgerking den alışveriş yaparız yanlız ANKARA etimesgut eryaman daki 5m migros şube yöneticileriniz ya maaş almıyor yada başka firmaya çalışıyorlar onların yarışmaları yüzünden tam 3 saat yemek gelmedi gelen yemekte bize ait değildi değiştirilmeside ayrı sorun oldu bakın ordaki çalışanları yada getirenleri şikayet etmiyorum sadece yönetimi çok lakayit böyle bir firmaya yakışmıyor başka firmalardanda sipariş verebilirim tşk ederi

  Cevapla
 4. Burger king berbatlaşmaya başladın!!! her sipariş verdiğimde birşeyi eksik getiriyolar.. böyle rezalet olamaz! Ağız tadıyla yemek yemek lüks oldu sayenizde verilen sipariş adam akıllı incelenmediği yetmiyomuş gibi bi de kafanıza göre yemek gönderiyosunuz biz niye sipariş veriyoruz menülerden seçiyoruz ki bu şekilde çalışacaksa? Gaziantep emek şubesi özellikle 3 seferdir aynı şeyi yaşıyorum laf sokmaktan bıktım böyle devam edecekse bidaha sipariş vermeyelim!!!!

  Cevapla
 5. oglum necmettin tekeş 4 yıl konya ili selcuklu ilcesi bedir mahallesinde kent plaza avm icerisinde bulunan iş yerinde çalıştı ve 03.10.2019 tarinde askerlik görevini yapmak için işlerinden ayrıldı kendisine belirtilen tazminat 45 ile 60 gün sonra yatacağı bildirilmiş neden bu kadar geç yatıyor ben kendim polislik mesleğine gideceğim zaman benim hesabım yapılarak aynı gün yatmasına rağmen sizde uzun zaman veriliyor ayrıca çocuk asker ocağında mağdur olmakta birde mesailerinde çok kesinti yapılmaktaydı sorduğunda müdürleri bizdende kesiliyor demiş böyle bir uygulama varmı sebebi neden bildirirseniz sevinirim ayrıca telefonlarıza ulaşılmıyor

  Cevapla
Yorum yapın