Burger King Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

2
353

Amerikan merkezli restoranlar zinciri olan Burger King, dünyanın her yerinde şubeleri ile faaliyet göstermektedir. Burger King, tüm dünya genelinde “franchising” sistemi ile şubeleşmektedir. Türkiye’ de yurtdışı merkezli olarak faaliyet gösteren en büyük restoran zincirlerinden birisidir. Bu yazımızda Burger King çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve diğer Burger King iletişim bilgileri detayları ile yer almaktadır.

Kendisiyle özdeşlemiş birbirinden lezzetli ürünleri ile bir kült haline gelen Burger King, özellikle uluslararası pazardaki en büyük rakibi McDonalds’a karşı Türkiye’ de önemli bir üstünlük sağlamıştır. Çünkü Türkiye genelinde başta alışveriş merkezleri olmak üzere pek çok noktada bulunan daha yüksek sayıdaki şubeleri ile tüketicilerin en çok tercih ettiği markalardan birisi haline geliyor. Yaptığı anlaşmalar ile sunduğu özel kampanyaları ile piyasa şartlarına göre çok daha avantajlı bir tüketim imkanı sağlıyor.

Türkiye’nin her bölgesinde şubeleri bulunan Burger King 444 lü müşteri hizmetleri ile de tüketicilerine destek veriyor. Bunun için 444 54 64 veya 0850 222 54 64 numarası aranabiliyor.

Burger King Türkiye Genel Müdürlük Adresi (TAB Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.)
Dikilitaş Mahallesi Emirhan Caddesi No:109 Beşiktaş / İstanbul

Burger King Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 54 64
0850 222 54 64

Burger King Faks Numarası
0212 236 56 45

Burger King İletişim Formu

Arama Terimleri: Burger King iletişim bilgileri, Burger King telefon no, Burger King irtibat tel, Burger King canlı destek, Burger King müşteri temsilcisi, Burger King şikayet hattı, Burger King 0850 li telefon numarası, Burger King whatsapp hattı

2 YORUMLAR

  1. oglum necmettin tekeş 4 yıl konya ili selcuklu ilcesi bedir mahallesinde kent plaza avm icerisinde bulunan iş yerinde çalıştı ve 03.10.2019 tarinde askerlik görevini yapmak için işlerinden ayrıldı kendisine belirtilen tazminat 45 ile 60 gün sonra yatacağı bildirilmiş neden bu kadar geç yatıyor ben kendim polislik mesleğine gideceğim zaman benim hesabım yapılarak aynı gün yatmasına rağmen sizde uzun zaman veriliyor ayrıca çocuk asker ocağında mağdur olmakta birde mesailerinde çok kesinti yapılmaktaydı sorduğunda müdürleri bizdende kesiliyor demiş böyle bir uygulama varmı sebebi neden bildirirseniz sevinirim ayrıca telefonlarıza ulaşılmıyor

  2. Burger king berbatlaşmaya başladın!!! her sipariş verdiğimde birşeyi eksik getiriyolar.. böyle rezalet olamaz! Ağız tadıyla yemek yemek lüks oldu sayenizde verilen sipariş adam akıllı incelenmediği yetmiyomuş gibi bi de kafanıza göre yemek gönderiyosunuz biz niye sipariş veriyoruz menülerden seçiyoruz ki bu şekilde çalışacaksa? Gaziantep emek şubesi özellikle 3 seferdir aynı şeyi yaşıyorum laf sokmaktan bıktım böyle devam edecekse bidaha sipariş vermeyelim!!!!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz