BUDO Müşteri Hizmetleri Numarası

BUDO Müşteri Hizmetleri Numarası bilgisi vereceğimiz bu içeriğimizde tam adı Bursa Deniz Otobüsü olan ulaşım firmasına ulaşabilirsiniz. BUDO Çağrı Merkezi Numarası bilgisi ile şirkete kolayca ulaşabilirsiniz. BUDO 1998 yılında kurulmuş bir ulaşım firmasıdır. Deniz ya da kara yoluyla hızlı ve konforlu bir ulaşım hizmeti sunmaktadır. Sadece deniz yoluyla ulaşım yapan firma BUDO, kara yoluyla ulaşım yapan firmaya da BURULAŞ denmiştir.

BUDO Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir?

BUDO Müşteri Hizmetleri Numarası bilgisi içeriğimizin devamında yer almaktadır. Bursa, İstanbul ve Armutlu bölgesinde terminali bulunmaktadır. 3 terminal arası ulaşımı sağlamaktadır. Kişi sayısına göre fiyatları web sitelerinden kolayca öğrenebilirsiniz. Uygun fiyatlı bilet bulduğunuzda, siteden e-bilet olarak alabilirsiniz.

Bilet düzenleme işlemlerini de kolayca yapmış olursunuz. Kurulduğundan beri çok sayıda talep görmüştür. Günde 1 milyona yakın yolcu transfer etmektedir. Güvenli ve uygun bir ulaşım yolu olduğu için herkes tarafından tercih edilmektedir. Deniz taşıtlarında birinci sırada yer almaktadır. Tüm sorularınız için BUDO müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz.

BUDO bilet alma, bilet saatleri sorgulama, sefer sorgulama, yer ayırtma, bilet aktarma, liman sorgulama, bilet iptali, gidilen yerleri öğrenmek gibi işlemlerinizde BUDO müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Bir günde çok sayıda telefon almaktadırlar. Bu yüzden telefon trafiği oldukça fazladır. Ulaşamadığınız zaman çağrı merkezine bağlanabilirsiniz ya da web sitesinden canlı destek alabilirsiniz. Acil olmayan durumlarda ise e-posta adreslerine mail atabilirsiniz.

Bir önceki içeriğimizde Tüpraş İletişim Numarası bilgisi aktarılmıştır.

BUDO Telefon Numarası

0850 850 99 16

BUDO Çağrı Merkezi Numarası

0224 452 52 44

BUDO Sefer Saatleri

Yorum yapın