BUDO Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası Direkt Bağlanma

0
345

BUDO 1998 yılında kurulmuş bir ulaşım firmasıdır. Deniz ya da kara yoluyla hızlı ve konforlu bir ulaşım hizmeti sunmaktadır. Sadece deniz yoluyla ulaşım yapan firma BUDO, kara yoluyla ulaşım yapan firmaya da BURULAŞ denmiştir. Kısacası Bursa Deniz Otobüsüdür. Bursa, İstanbul ve Armutlu bölgesinde terminali bulunmaktadır. 3 terminal arası ulaşımı sağlamaktadır. Kişi sayısına göre fiyatları web sitelerinden kolayca öğrenebilirsiniz. Uygun fiyatlı bilet bulduğunuzda, siteden e-bilet olarak alabilirsiniz. Bilet düzenleme işlemlerini de kolayca yapmış olursunuz. Kurulduğundan beri çok sayıda talep görmüştür. Günde 1 milyona yakın yolcu transfer etmektedir. Güvenli ve uygun bir ulaşım yolu olduğu için herkes tarafından tercih edilmektedir. Deniz taşıtlarında birinci sırada yer almaktadır. Tüm sorularınız için BUDO müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz.

 

 

BUDO bilet alma, bilet saatleri sorgulama, sefer sorgulama, yer ayırtma, bilet aktarma, liman sorgulama, bilet iptali, gidilen yerleri öğrenmek gibi işlemlerinizde BUDO müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Diğer tüm öneri, şikayet, istek ve sorularınız için BUDO çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Bir günde çok sayıda telefon almaktadırlar. Bu yüzden telefon trafiği oldukça fazladır. Ulaşamadığınız zaman çağrı merkezine bağlanabilirsiniz ya da web sitesinden canlı destek alabilirsiniz. Acil olmayan durumlarda ise e-posta adreslerine mail atabilirsiniz.

 

 

BUDO Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0850 850 99 16

 

BUDO Santral Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0224 452 52 44

 

 

 

Arama Terimleri; BUDO canlı destek, BUDO müşteri temsilcisi, BUDO müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, BUDO çağrı merkezi iletişim telefon numarası, BUDO çağrı merkezi iletişim telefon numarası, BUDO şikayet hattı, BUDO irtibat numarası, BUDO iletişim numarası, BUDO telefon numarası

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz