BTM Moda Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0
712

BTM Moda Türkiye’de giyim sektöründe hizmet veren mağazadır. İlk olarak 2012 yılında mağazaları sayesinde faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonra internet sitesi üzerinden hizmet vermiştir. BTM Moda giyim alanında birçok farklı modelden ve fiyattan ürünleri ile hizmet vermektedir. BTM Moda mağazalarında kadın ve erkek alanında ürünlerini satışa sunmuştur. Ürünleri arasında pantolon, gömlek, eşofman ve taytları bulunmaktadır. Ayrıca BTM Moda mağazaları sayesinde ayakkabı alanında da ürünlerini satışa sunmuştur. BTM Moda mağazalarının yanı sıra internet sitesi üzerinden de alışveriş yapabilir ve birçok farklı modelden ürünlerini internet sitesi üzerinden de piyasaya sürmüştür. BTM Moda aksesuar alanında çanta, kemer, cüzdan ve çorap gibi ürünleri mağazaları ve internet sitesi sayesinde hizmet vermektedir. BTM Moda müşterilerine çocuk ayakkabı alanındabirçok farklı modelden ürünleri sayesinde mağazalarında ve internet sitesinde satışa sunmuştur. Türkiye genelinde birçok farklı şehirde mağazaları ile hizmet veren BTM Moda ürünlerini mağazalarında satışa sunmuştur. BTM Moda farklı ödeme seçeneklerinin yanı sıra kapıda ve taksitli bir şekilde ödeme yapma imkanınız bulunmaktadır. Bütçenizi zorlamadan kolayca ve güvenli bir şekilde alışveriş yapma imkanı sunan BTM Moda müşterilerine özel fırsat ve kampanyaları sayesinde ürünlerini uygun fiyatlarla satışa sunmuştur. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için BTM Moda müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

BTM Moda çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için yetkililere danışabilirsiniz.

BTM Moda müşteri iletişim telefon numarası: 0850 420 50 00

Arama terimleri: BTM Moda müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, BTM Moda çağrı merkezi iletişim telefon numarası

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz