BTK Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0
1231

BTK yani Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu, uzun yıllardan beri faaliyet göstermektedir. 2000 yılında kurulmuştur. En doğru bilginin bulunması için bu kuruma başvururlar. Tüketiciler online olarak birçok hizmet alabilirler. Güvenli internet profili, internet veri kullanımı hesaplama, mobil hat sorgulama, IMEİ işlemleri, cihaz kaybı, numara taşıma sorgulama, borç ve alacak sorgulama, baz istasyonları bilgileri, akıllı telefon güvenliği ve zararlı içerik ihbar etmek gibi birçok işlemi kolayca öğrenebilirsiniz. Ayrıca bilişim ile ilgili kavramlar hakkında bilgi sahibi olmak için siteye giriş yapabilirsiniz. Site erişim sorgulama, tüketici başvurusu, 4,5G nedir, site bilgileri, yer sağlayıcıları, resmi istatistikler, mobil tarife karşılaştırma, güvenli internet kullanımı gibi tüm konular hakkında en doğru bilgiyi kolayca elde edebilirsiniz. Genel merkezi Ankara’da bulunan BTK hakkında sormak istediğiniz tüm sorular için BTK müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz.

 

 

BTK’ya sormak istediğiniz her soru için BTK çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Diğer tüm öneri, istek ve şikayetleriniz için BTK müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Bilgi merkezi olduğu için gün içinde onlarca telefon almaktadır. Yoğun telefon trafiğine sahip olan firmaya ulaşmak oldukça zordur. Bu yüzden ulaşmak için bir diğer seçenek BTK web sitesinde bulanan e-posta adresine mail atmaktır.

 

 

BTK Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

120

 

BTK Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0312 294 72 00

 

 

 

 

Arama Terimleri; BTK müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, BTK canlı destek, BTK irtibat numarası, BTK telefon numarası, BTK iletişim numarası, BTK canlı destek hattı, BTK müşteri hizmetleri, BTK çağrı merkezi, BTK çağrı merkezi iletişim telefon numarası, BTK şikayet hattı, BTK müşteri iletişim numarası hattı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz