BTK Çağrı Merkezi Telefon Numarası 2021

BTK Çağrı Merkezi Telefon Numarası bilgisi ile tam adı Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu olan devlet kurumumuza ulaşabilirsiniz. BTK uzun yıllardır devletimizin vatandaşlarına hizmet vermektedir.

BTK Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

BTK Çağrı Merkezi Telefon Numarası bilgisi içeriğimizin devamında yer almaktadır. En doğru bilginin bulunması için bu kuruma başvururlar. Tüketiciler online olarak birçok hizmet alabilirler. Güvenli internet profili, internet veri kullanımı hesaplama, mobil hat sorgulama, IMEİ işlemleri, cihaz kaybı, numara taşıma sorgulama, borç ve alacak sorgulama, baz istasyonları bilgileri, akıllı telefon güvenliği ve zararlı içerik ihbar etmek gibi birçok işlemi kolayca öğrenebilirsiniz. Ayrıca bilişim ile ilgili kavramlar hakkında bilgi sahibi olmak için siteye giriş yapabilirsiniz.

Site erişim sorgulama, tüketici başvurusu, 4,5G nedir, site bilgileri, yer sağlayıcıları, resmi istatistikler, mobil tarife karşılaştırma, güvenli internet kullanımı gibi tüm konular hakkında en doğru bilgiyi kolayca elde edebilirsiniz. Genel merkezi Ankara’da bulunan BTK hakkında sormak istediğiniz tüm sorular için BTK müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz.

BTK’ya sormak istediğiniz her soru için BTK çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Diğer tüm öneri, istek ve şikayetleriniz için BTK müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Bilgi merkezi olduğu için gün içinde onlarca telefon almaktadır. Yoğun telefon trafiğine sahip olan firmaya ulaşmak oldukça zordur. Bu yüzden ulaşmak için bir diğer seçenek BTK web sitesinde bulanan e-posta adresine mail atmaktır.

BTK Çağrı Merkezi Telefon Numarası
BTK Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Devlet Kurumları bağlantısına tıklayarak BTK ve benzeri kurumlarımızın telefon numaralarına ulaşabilirsiniz.

BTK Çağrı Merkezi İletişim Numarası

120

BTK Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0312 294 72 00

BTK İletişim

Yorum yapın