Brango İletişim Numarası 2021

Brango İletişim Numarası bilgisi ile erkek hazır giyim sektörünün önemli firmalarından olan Brango şirketine ulaşabilirsiniz. Brango, erkek hazır giyim sektöründe birçok ürün üreten giyim markasıdır. Brango 2005 yılında Tahtakale’de kurulmuş bir markadır. Özellikle gömlek üretiminin lider markaları arasında yer almaktadır.

Brango İletişim Numarası Nedir?

Brango İletişim Numarası bilgisi içeriğimizin devamında yer almaktadır. Brango sadece yurt içi değil yurt dışında da üretim ve satış yapmaktadır. Dünya genelinde hizmet veren 66 şubesi bulunmaktadır. Sektörün en önde gelen markasıdır. Erkek gömlek, erkek pantolon, triko, tişört, parfüm, cüzdan, kemer, anahtarlık, aksesuarlar gibi birçok ürün üretilip satılmaktadır. Ürünler son derece modaya uygun ve kaliteli biçimde üretilmektedir Tüm ürünler erkek çocuk, erkek genç ve erkek yetişkin bedenlerine uygun üretimler yapılmaktadır. Giyim sektörünün en kaliteli ve en uygun fiyatlı ürünlerin üretildiği firma olmasıyla bilinir. Kumaşlarındaki kalite tüm müşteriler tarafından beğenilmektedir. Brango ürünlerinden memnun olmayan müşteri sayısı yok denecek kadar azdır. Müşteri memnuniyeti son derece önemlidir ve ürünlerin kalitesine de son derece önem verilir. Brango yurt içindeki ve yurt dışındaki mağazalarıyla erkek hazır giyim sektörüne damgasını vurmuştur. Brango markası dünya genelinde lider olan bir isimdir. Ürünlerinde kullandığı kumaş maddeleri ayrıca çok beğenilmektedir.

Brango İletişim Numarası
Brango İletişim Numarası

Brango İletişim Numarası

Brango markası her müşterinin olumlu bir alışveriş süreci yaşaması için elinden geleni yapar. Bunun için kurmuş olduğu telefon hatları bulunmaktadır. Brango müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasından kolayca iletişim kurulabilir. Bir diğer iletişim kanalı ise Brango çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. İletişim kanallarını kullanarak aklınıza takılan her soruya cevap bulabilirsiniz. Telefon kanallarından ulaşamamanız halinde Brango e-posta adresine mail atarak kolayca iletişim kurabilirsiniz.

Brango Müşteri Hizmetleri Numarası

0212 565 44 44

0212 501 44 44

Brango tüm müşterilerinin memnuniyet içinde alışveriş yapmasını sağlamak amacıyla birçok çalışmalar yapar. Müşterilerin yapmış olduğu öneriler, istekler ve tüm şikayetler göz önünde bulundurularak gelişmeler sağlanabilir. Tüm gelen bildirimler son derece hassa biçimde göz önünde bulundurulur. Ürünler hakkında bilgi almak ve satış sonrasında yaşanan problemler için Brango müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Müşteri hizmetlerine sabah 09:00 ve akşam 18:00 saatleri arasında arayarak kolayca ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcileri her konuda yardımcı olmak için ellerinden geleni yaparlar. Son derece eğitimli, sıcakkanlı, bilgili ve yardım severlerdir.

Kelebek Mobilya Müşteri Hizmetleri Numarası bilgisinden ise Kelebek Mobilya şirketine ulaşabilirsiniz.

Brango Web Sitesi

Yorum yapın