Boyner Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Boyner çağrı merkezi iletişim seçenekleri ve iletişim bilgilerini sunduğumuz bu makalemizde vatandaşlarımız için neredeyse tüm faydalı bilgilerin yer aldığı bu portalı inceledik. İyi okumalar dileriz.

Boyner Müşteri Hizmetleri Numarası

Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş günümüzde tekstil ürünleri satan bir alışveriş mağazasıdır. İçerisinde yer alan yüzlerce markanın ürünlerinin satışını yapmakta olan Boyner mağazası günümüzde oldukça popüler olan hazır giyim mağazaları arasında ilk sıralarda yer almaktadır. 2013 senesinde Türkiye’de tam 78 Boyner, ve 61 YKM mağazası ile hizmet vermekte olan mağazanın 5 binden fazla çalışanı bulunmaktadır. 2016 senesinde Bülent Başaran mağazanın yöneticisi olmuştur. Boyner Holding’e bağlı olan alışveriş mağazaları günümüzde Türkiye’nin hemen hemen her şehrinde bulunmaktadır. Vatandaşların tekstil ihtiyacını karşılayan Boyner ilk mağazasını ise 1981 senesinde ‘Çarşı’ ismi ile Bakırköy ilçesinde açmıştır. Boyner, Boyner Outlet, Boyner Sports ve YKM adı altında Türkiye’de tam 38 şehirde hizmet vermekte olan markanın tam olarak 115 mağazası bulunmaktadır. 300 bin metrekarelik bir satış alanı olan mağaza Türkiye’nin en büyük alışveriş mağazaları arasında yer almaktadır. Kadın, erkek ve çocuk koleksiyonları ile günümüzde modayı takip eden kişilerin en çok tercih ettiği mağaza olan Boyner, müşterilerine daha iyi bir hizmet verebilmek için Boyner çağrı merkezi numarasını oluşturmuştur. Alanında uzman teknik destek ekibi ile her türden sorunuza kolay bir şekilde cevap alabilirsiniz. Hafta içi ve hafta sonu iş saatleri içerisinde Boyner operatörlerine kolay bir şekilde bağlanabilirsiniz.

boyner

 

Boyner Çağrı Merkezi Numarası

Boyner’den alışveriş yapmak için mağazaya gitmenize de gerek yok! Boyner’in resmi internet sitesi üzerinden de mağazada yer alan ürünleri tek bir tuşla satın alabilir ve üç iş günü içerisinde adresinize teslim alabilirsiniz. Giyim, kozmetik, spor, ayakkabı, çanta, ev & yaşam, aksesuar, saat gibi alanlarda ürünler satan Boyner her geçen gün ürün çeşidini arttırarak giyim sektörüne yön vermektedir. Boyner iletişim numarasını arayarak mağazanın internet sitesinde meydana gelen sorunları dile getirebilirsiniz.

Boyner müşteri hizmetleri hafta içi 09:00 – 22:00 arasında hizmet vermektedir. Firmanın müşteri temsilcisini arayarak mağaza ya da satın aldığınız ürünler hakkında şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz.

Boyner Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

444 29 67

 

Yorum yapın