Bosch Çağrı Merkezi

Alman teknolojisinin dünyada en çok tanınan markalarından Bosch şirketi, 1886 yılında Almanya’nın Stuttgart kentinde kurulmuştur. 100 yılı aşkın tarihi ile teknolojinin her alanındaki ürün yelpazesiyle tüketicilerine hizmet veriyor. Birçok kişi tarafından merak edilen Bosch çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve diğer irtibat yolları yazımızda.

Bosch Çağrı Merkezi ve Telefon Numarası

Dünyanın en büyük elektronik ve mühendislik şirketi olan Bosch aynı zamanda da günümüzün en önemli otomotiv parçası sağlayıcısı pozisyonunda bulunuyor. Uluslararası kapsamda faaliyet gösteren Bosch, Türkiye’ de de bulunan mağazaları aracılığıyla başta beyaz eşya ürünleri olmak üzere elektronik ve mühendislik sınıfındaki tüm teknolojilerde üretim gerçekleştirmektedir.

Son derece gelişmiş altyapıya sahip olan Bosch, Türkiye’ de en çok kullanılan beyaz eşya markasıdır. Türkiye genelindeki mağazaları aracılığıyla birbirinden kaliteli ürün gruplarını son derece kolay bir şekilde satın alabilmek mümkün oluyor.

Siemens Çağrı Merkezi: https://cagrimerkezitelefonlari.com/siemens-cagri-merkezi-ve-telefon-numarasi/

Alman teknoloji devi Bosch 444 lü müşteri hizmetleri Türkiye numarası ise 444 1 735 şeklindedir. Bu numaradan müşteri desteği alınabiliyor.

444 6 333 (7/24)

Bosch İletişim Formu

Yorum yapın