Bonus Card Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Bonus Card çağrı merkezi iletişim seçenekleri ve iletişim bilgilerini sunduğumuz bu makalemizde vatandaşlarımız için neredeyse tüm faydalı bilgilerin yer aldığı bu portalı inceledik. İyi okumalar dileriz.

Bonus Card Müşteri Hizmetleri Numarası

Garanti Bankası tarafından müşterilerine cazip fırsatlar sunmak amacıyla piyasaya sürülmüş olan Bonus Card, güvenilir ödeme yöntemi sunan kredi kartıdır. Türkiye’de yer alan kredi kartı markaları arasında ilk çipli ve çok markalı olan Bonus Card, müşterilerine sunduğu eşsiz fırsatları ile kısa sürede adından bahsettirmeyi başarmıştır. Sunduğu indirim, kampanya ve avantajlar ile ön planda olan Bonus Card’ınızı sadece Türkiye içerisinde değil, aynı zamanda yurt dışında da Visa/Mastercard/AmEx amblemini gördüğünüz her yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yaptığınız alışverişlerde size Bonus puan kazandıran Bonus Card’ınızın avantajları saymakla bitmiyor! Topladığınız bu puanları ister biriktirip sonraki alışverişinizde istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Ayrıca Bonus Card’ın sunduğu anlaşmalı noktalardan daha cazip fırsatlar ile puanlarınızı harcayabilirsiniz. Bonus Card kampanyalarına ulaşmak adına Garanti Bankasının web sitesi olan garantibbva.com.tr adresiniz ziyaret edebilirsiniz. Hemen her sektöre özel birçok kampanya bulunuyor. Size en uygun kampanyayı kolayca değerlendirebilirsiniz.

bonuscard

Bonus Card Başvuru Talebi Numarası

Eğer siz de Bonus Card sahibi olmak istiyorsanız Bonus Card iletişim numarasını arayarak bu kredi kartı tarafından sunulan bu ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz. Ayrıca kredi kartının resmi internet sitesi üzerinden de başvuru kayıt formunu doldurarak Bonus Card başvurunuzu saniyeler içinde yapabilirsiniz. Kredi kartınız adınıza en kısa sürede hazırlanarak 10 iş günü içerisinde adresinize ulaştırılmaktadır. Adrese gelen ancak alıcı bulamayan banka kartı siparişinizi, size en yakın banka şubesinden kolayca alabilirsiniz. Bu konuda bilgilenmek adına Garanti Bankası iletişim destek kısmından kolayca yardım alabilirsiniz.

Bonus Card Çağrı Merkezi Numarası

Seyahat ederken, eğlenirken ve alışveriş yaparken daima yanınızda bulunan Bonus Card ile fatura ödemelerinizi bile gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca kartınızla ilgili yaşadığınız sorunlar ve şikayetler için de Bonus Card müşteri hizmetlerini arayarak yetkiliden destek alabilirsiniz.

Bonus Card çağrı merkezi aynı zamanda kredi kartı çalınma, yenilenme ve kayıp gibi ihbar işlemleri için de hizmet vermektedir. İnternet bankacılığı ve mobil uygulama üzerinden de hizmet vermekte olan Bonus Card, müşterileri için uygun faizleri ile her geçen gün müşteri sayısını arttırmaktadır.

Bonus Card Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

444 0 333

 

Yorum yapın