BMW Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası 2021

BMW Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası bilgisi ile Alman otomotiv devi olan ve spor araçlarıyla ön plana çıkan BMW şirketine ulaşabilirsiniz. Bayerische Motoreb Werke Aktiengesellschaft bilinen adıyla BMW Almanya’ya ait 1916 yılında kurulmuş otomobil üretim markasıdır. Kurucusu olduğu Karl Friendrich Rapp tarafından Almanya’nın Münih kentine faaliyetlerine başlamıştır.

BMW Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Direkt Bağlanma

BMW otomobil üretim hizmetinin yanı sıra motosikler, bisiklet ve motor üretimi yapmaktadırlar. Araçlarında kullandıkları gelişmiş teknoloji özellikleri ile müşterilerinin sürüş deneyimini kaliteleştiren BMW yan kuruluş olarak Mini ve Rolls Royce otomobil şirketleri de faaliyetlerine BMW adı altında devam etmektedir. Uluslararası alanda hizmet vermektedir. Araçlarını dünya genelinde birçok ülkeye satmakla beraber ilk kurulduğu zaman uçak  motoru ihtiyaçları doğrultusunda ürettikleri motorları da müşterilerinin kullanımına sunmuştur. Otomobil şirketi olan Fahrzeugtechnik Eisenach A.G. BMW tarafından satın alınmıştır. Şirketin satın alınması sonucu otomobil üretimine 1929 yılında başlayan BMW’in ilk seri üretim otomobilinin adı 3/15 PS adındadır. Otomotiv sektörünün yanı sıra motosiklet ve bisiklet üretimi alanında faaliyetlerini başlatmıştır. BMW’nin şu anda lüks özellikli birçok araçları bulunmaktadır. Araçlarının özellikleri arasında bulunan hız kontrol sistemi, iDrive, elektronik süspansiyon sertlik kontrolü ve adaptif farlar sayesinde müşterilerinin sürüş sırasında karşılaşabileceği birçok soruna karşı güvenlik önlemi almak ve konfor sağlamak amacıyla yenilikçi teknolojilerini araçları için kullanmışlardır. Müşterilerinin memnuniyetini düşünen BMW araçları ile yolculuk sırasında yaşadıkları sorunlar için BMW çağrı merkezi numarasını kullanıma sunmuştur.

BMW müşteri hizmetleri numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Araçlara ait özellikler hakkında bilgi almak ve sormak istediğiniz sorularınız için yetkililere danışabilirsiniz.

Bir önceki içeriğimizde BMW’nin en büyük rakiplerinden olan şirkete Porsche Müşteri Hizmetleri Numarası bilgisi ile ulaşabilirsiniz.

BMW Çağrı Merkezi Numarası

0850 252 10 10

BMW Yol Yardım Numarası

444 22 99

BMW İletişim

Yorum yapın