BKM Kitap Çağrı Merkezi Numarası 2022

BKM Kitap Çağrı Merkezi Numarası bilgisi ile ülkemizin kitap sektöründe hizmet veren önde firmalarından olan BKM Kitap’a ulaşabilirsiniz. BKM Kitap şirketi ilk olarak mağazaları ile faaliyetlerine başlamıştır ve daha sonra internet sitesi üzerinden hizmet vermiştir. İnternet sitesi sayesinde ürünlerini satışa sunmuştur.

BKM Kitap Çağrı Merkezi Numarası Nedir?

BKM Kitap Çağrı Merkezi Numarası ile müşterilerine herhangi bir sorun anında hizmet vermektedir. Ürünleri arasında edebiyat, roman, şiir, yabancı dil, çocuk kitapları, sınava hazırlık ve ilköğretim, ortaöğretim ve lise öğrencilerinin derslerine yardımcı kitapları bulunmaktadır. Ayrıca müşterilerine kırtasiye alanında defter ve çanta alanında da birçok farklı modelden ve fiyattan ürünlerini satışa sunmuştur. Şirket müşterilerinin sınavlara hazırlanmalarına yardımcı olmak amacıyla birçok farklı yayınevinden lise ve üniversite sınavlarına hazırlık kitapları ile hizmet vermektedir.

Türkiye genelinde Bursa şehrinde mağazaları bulunmaktadır ve mağazalarının yanı sıra internet sitesi üzerinden de ürünlerini satışa sunmuştur. Şirket; İş Bankası Kültür Yayınları, Yapı Kredi Yayınları, Epsilon Yayınevi, Seçkin Yayıncılık, Yargı Yayınları ve Palme Yayıncılık gibi yayınevlerinin farklı alanlarda kitaplarını piyasaya sürmüştür. Farklı ödeme seçeneklerinin yanı sıra kapıda ödeme imkanı da sunmaktadır. Bütçenizi zorlamadan kolayca ve güvenli bir şekilde alışveriş yapma imkanı sunan ve müşterilerine özel fırsat ve kampanyaları sayesinde uygun fiyatlarla ürünlerini satışa sunmuştur. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

BKM Kitap telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünleri hakkında bilgi almak ve danışmak istedikleri konular için yetkililere danışabilirsiniz. Nadir Kitap İletişim Telefon Numarası bilgisi ile yine kitap sektöründe hizmet veren şirkete ulaşabilirsiniz.

BKM Kitap Müşteri Hizmetleri Numarası

0850 255 02 56

İletişim

Yorum yapın