BKM Kitap Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0
949

BKM Kitap Türkiye’de kitap sektöründe hizmet veren mağazadır. İlk olarak mağazaları ile faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonra internet sitesi üzerinden hizmet vermiştir. BKM Kitap müşterilerine birçok farklı alandan ürünleri ile hizmet vermektedir. BKM Kitap internet sitesi sayesinde ürünlerini satışa sunmuştur. Ürünleri arasında edebiyat, roman, şiir, yabancı dil, çocuk kitapları, sınava hazırlık ve ilköğretim, ortaöğretim ve lise öğrencilerinin derslerine yardımcı kitapları bulunmaktadır. Ayrıca müşterilerine kırtasiye alanında defter ve çanta alanında da birçok farklı modelden ve fiyattan ürünlerini satışa sunmuştur. BKM Kitap müşterilerinin sınavlara hazırlanmalarına yardımcı olmak amacıyla birçok farklı yayınevinden lise ve üniversite sınavlarına hazırlık kitapları ile hizmet vermektedir. Türkiye genelinde Bursa şehrinde mağazaları bulunmaktadır. BKM Kitap mağazalarının yanı sıra internet sitesi üzerinden de ürünlerini satışa sunmuştur. BKM Kitap İş Bankası Kültür Yayınları, Yapı Kredi Yayınları, Epsilon Yayınevi, Seçkin Yayıncılık, Yargı Yayınları ve Palme Yayıncılık gibi yayınevlerinin farklı alanlarda kitaplarını piyasaya sürmüştür. BKM Kitap farklı ödeme seçeneklerinin yanı sıra kapıda ödeme imkanı da sunmaktadır. Bütçenizi zorlamadan kolayca ve güvenli bir şekilde alışveriş yapma imkanı sunan BKM Kitap müşterilerine özel fırsat ve kampanyaları sayesinde uygun fiyatlarla ürünlerini satışa sunmuştur. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için BKM Kitap müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

BKM Kitap çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünleri hakkında bilgi almak ve danışmak istedikleri konular için yetkililere danışabilirsiniz.

BKM Kitap müşteri iletişim telefon numarası: 0850 255 02 56

Arama terimleri: BKM Kitap müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, BKM Kitap çağrı merkezi iletişim telefon numarası

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz