BKM Express Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

BKM Express çağrı merkezi iletişim seçenekleri ve iletişim bilgilerini sunduğumuz bu makalemizde vatandaşlarımız için neredeyse tüm faydalı bilgilerin yer aldığı bu portalı inceledik. İyi okumalar dileriz.

BKM Express Çağrı Merkezi Numarası

BKM Express, Bankalar Arası Kart Merkezi tarafından 2012 yılında kurulmuş güvenli ödeme sağlayıcısıdır. Tüm bankaların ortak anlaşması neticesinde hizmet vermekte olan BKM Express, kart bilgilerinizin 3. şahıslara paylaşılmadan ödeme yapmanıza olanak sağlar. Tamamen ücretsiz olup alışverişinizi hızlı ve kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca BKM Express’in bir başka avantajı da ödeme yaparken sizin adınıza banka kartınızı sisteme kayıt etmektedir. Bu sayede herhangi bir internet alışverişi yapacağınız sırada kart bilgilerinizi girmeden hızlı ödeme imkanına sahip olabilirsiniz. Tamamen gelişmiş altyapıya sahip olan BKM Express veri datalarında banka kartı bilgileriniz güvenle korunmaktadır. Size de sadece keyifli alışveriş yapma imkanı sağlar.

 

bkm-express1

BKM Express Kayıt İşlem Bilgisi

BKM Express’e kayıt olmak oldukça kolaydır. İlk olarak bkmexpress.com.tr sitesini ziyaret ediniz. Site içerisinde üst kısımda bulunan “üye ol” seçeneğine tıklayınız. Karşınıza çıkan gerekli bilgileri doldurarak kayıt olma işleminizi tamamlayabilirsiniz. Doğrulama işlemlerini yaptıktan sonra BKM Express’i güvenle kullanabilirsiniz.

BKM Express ile Ödeme Yapmak

BKM Express’e kayıt olduktan sonra banka kartınızı sisteme ekleyebilirsiniz. Kartınızın size ait olduğunu onayladığınızda artık ödeme yapabilirsiniz. Herhangi bir internet alışverişiniz sırasında “BKM Express ile ödeme” seçeneğine tıklayarak hızlı ödeme yapabilirsiniz. Manuel ödeme yöntemlerine göre hiçbir kart bilgisini girmenize gerek kalmaz. Bu sayede ödeme işleminiz birkaç saniyede tamamlanmış olur. Üstelik ödemeniz hakkında gönderilen bilgi mesajını da aynı anda alabilirsiniz. BKM Express ile ödeme yapmak işte bu kadar kolay.

BKM Express Çağrı Merkezi Telefon Numarası

İnternet alışverişlerinizde ödeme yaparken hem güvenilir hem de hızlı kullanım imkanı sunması, BKM Express’i kısa sürede geniş kullanıcı yelpazesine ulaştırmıştır. Ayrıca sürekli müşteri memnuniyetini esas alan BKM Express’in aktif destek hattı da bulunmaktadır. Eğer BKM Express hesabınızda veyahut da ödeme konusunda sorunlar yaşıyorsanız BKM Express müşteri hizmetlerini arayabilir ve yetkiliden destek alabilirsiniz.

Altta belirttiğimiz iletişim numaraları üzerinden BKM Express müşteri hizmetlerine kolayca ulaşabilirsiniz. Mesai saatleri içerisinde destek hizmeti veren BKM Express, kalabalık teknik destek ekibi sayesinde hızlı bir şekilde çağrınıza cevap vermektedir. Bu sayede probleminizi kısa süre içerisinde çözmenize yardımcı olurlar.

BKM Express Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

0850 201 0256

0212 401 0256

Yorum yapın