Bitmeyen Kartuş Çağrı Merkezi

Bitmeyen Kartuş çağrı merkezi numarası nedir? Bitmeyen Kartuş, yazıcı, yazıcı ekipmanları, kartuş, mürekkep, toner, fotoğraf kağıdı, sübliminasyon ürünlerinin satışını gerçekleştiren profesyonel bir firmadır. Uzun süredir ticari faaliyetlerine devam eden firma, çok yüksek sayıda başarılı teslimat gerçekleştirmiş ve tüm bunlara ek olarak, yüzlerce ürün gamını kendi portföyünde tutmaktadır. Eğer firmanın sattığı ürünlerle alakalı bir ürün satın alma niyetindeyseniz, ürün parçalarını da bu firmadan almanızı şiddetle öneririm.

Bitmeyen Kartuş, başarılı bir müşteri hizmetleri ağına sahip. Müşterilerine her daim önem veren ve müşteri hizmetleri kalitesini her gün geliştiren bir firma. Müşteri hizmetleri ağını şu şekilde kategorize etmişler, ‘’ Ürün ile ilgili sorun ve destek, firma ile ilgili sorun ve destek, teslimat gecikmeleri hakkında bilgilendirme ve destek’’ Sizde bu kategoriye göre firmadan hızlı bir şekilde destek alabilir ve yaşadığınız problemin kısa sürede çözüme ulaştırılmasına aracılık edebilirsiniz.

Firmadan vermiş olduğunuz siparişler, teslim ağına göre ortalama 3 gün içerisinde evinize gönderiliyor. Eğer, firma merkezine yakın oturuyorsanız bu durumda siparişin size ulaşması bazen 2 gün de sürebiliyor. Genel olarak hızlı bir kargoculuk ağına sahipler diyebiliriz. Teslimat süresinin kısa olmasına ek olarak, yaşanılan sorunlarda çok daha az. Örneğin iade oranları sadece yüzde 1 ve hasarlı ürün oranı yüzde 0,3 civarında. Yani 300 siparişten sadece 1 adedi hasarlı çıkabiliyor fakat firma buna da çözüm bulmuş ve hızlı bir şekilde iade sürecini yönetiyor. Şimdi sizlere, firma ile iletişim kurmakta kullanabileceğiniz adresleri paylaşacağız.

Telefon Numarası: 0224 224 00 00

Fax Adresi: 0223 220 05385

Açık Adres: Demirtaş Paşa Mahallesi, İnönü Caddesi, No 127/b Osmangazi, Bursa

Yorum yapın