Bitaksi Telefon Numarası

Gün geçtikçe teknoloji akıl sır ermez bir şekilde ilerlemeye devam ediyor ve durmaksızın gelişmesini sürdürüyor. Hal böyle olunca birçok firma üzerinde ve birçok sektör üzerinde tonlarca yeni gelişmeler meydana geliyor. Bugünkü makalemizde ulaşım sektöründe çağımızın yenilikleri ile birlikte ortaya çıkan bir uygulamanın iletişim bilgilerini sizlerle paylaşacağız. Bitaksi telefon numarası nedir? Bitaksi kuruluşunun hakkında bilgiler, Bitaksi şikayet telefonu ve Bitaksi kullanımı ile birlikte kupon kullanımları hakkında bilgiler almak için makalemizi okuyabilirsiniz.

Bitaksi Çağrı Merkezi

Bitaksi çağımızın bize sunmuş olduğu en büyük nimetlerden birisidir diyebiliriz. Saatlerce taksi beklemek yerine bırakın taksi ayağınıza gelsin! Bitaksi uygulaması aracılığı ile birlikte olduğunuz yerden uygulamaya girerek tek bir buton ile birlikte taksinizi çağırabilir ve güvenle yolculuk yapabilirsiniz. Çağırmış olduğunuz taksinin plakasından tutunda ismi soy ismi, puanı ve gelişine kadar uygulama ara yüzünde görüntüleyerek beğenmediğiniz taktirde taksinizi dahi değiştirebilirsiniz. Yapmış olduğunuz her yolculuğun bitişinde şoföre puan ve yorum yaparak hakkındaki düşüncelerinizi ve yolculuğunuz kalitesini paylaşarak diğer kullanıcılara da rehber olabilirsiniz. Bitaksi firmasını öne çıkaran en büyük ayrıcalık ise ödeme yöntemidir diyebilir. Diler nakit dilerseniz de online veya pos cihazı aracılığı ile ödeme yapma imkanı ile gerçekten çağımıza yakışır bir hizmet alabilmeniz mümkündür.

Bitaksi İletişim Numarası

Bitaksi firması müşteri güvenliği ve müşteri memnuniyeti konusunda oldukça hassastır diyebiliriz. Bitaksi siz değerli müşterileri için onlarca istihdam sağlayarak çağrı merkezlerini kullanmaktadır. Yaşadığınız tüm problem ve sorunlarda Bitaksi telefon numarasını arayarak Bitaksi çağrı merkezine bağlanabilir ve Bitaksi müşteri hizmetleri ile görüşme sağlayabilirsiniz. Bitaksi telefon numarası bilgilerine araştırmamız sonucunda sizlere sunmak için erişmiş bulunmaktayız. Bitaksi telefon numarası 0850 333 47 00 numaralı telefon olup 7/24 hizmetinizdedir.

Bitaksi Şikayet Telefonu

Özellikle seyahat konusunda müşteriler kuşkusuz ister istemez tedirgin olmaktadır. Bunun başlıca sebepleri arasında son dönemlerde yaşanan gasplarda olan artış ve diğer olumsuzluklar yer almaktadır. Bitaksi bu konuda hassas olup sizleri şikayet telefonu aracılığı ile dinlemektedir. Bitaksi şikayet telefonu aracılığı ile yaşadığınız bütün sorunları dile getirebilirsiniz. Gerek uygulama ara yüzünde yaşadığınız sorunlar gerekse yolculuk esnasında yaşadınız sorunları bildirmek için 0850 333 47 00 numaralı Bitaksi şikayet telefonunu arayabilirsiniz.

Bitaksi Hangi Şehirlerde Var?

Şuan için büyükşehirlerde hizmet veren Bitaksi uygulaması ne yazık ki henüz iki şehirde hizmet vermektedir. Bu şehirler kuşkusuz en fazla nüfusa sahip olan metropol şehir İstanbul ve ülkemizin başkenti olan Ankara’dır. Çok yakında birçok ilde daha hizmet vermesi planlanan uygulama her geçen gün altyapı çalışmaları sergilemekte ve kendilerini geliştirmeye çalışmaktadır.

Bitaksi ve Getir Ortak Mı?

Bitaksi uygulaması ile başarı sağlayan iş adamı Nazım bey lojistik sektöründeki ihtiyacı da göz önünde bulundurarak Getir firmasını da kurmuştur. Bu iki firma ortaktır demekten ziyade iki firmanın sahibi de aynı kişidir diyebiliriz.

Yorum yapın