Birkenstock Çağrı Merkezi ve İletişim Numarası

Birkenstock çağrı merkezi ve iletişim numarası adlı makalemizde ilgili şirketin çağrı merkezine ulaşabilirsiniz. Birkenstock, Alman teknolojisini ayakkabı üretimine getiren dünyanın en büyük ayakkabı markalarından birisidir. Kuruluş tarihi açısından Avrupa’nın ve hatta dünyanın en köklü şirketlerinden birisidir. Çünkü kuruluşu 1744 yılına kadar uzanmaktadır.

Birkenstock Çağrı Merkezi

Günümüzde ayak sağlığını koruyacak terlik ve sandalet modellerinde dünya genelinde tercih edilen ilk marka konumunda bulunuyor. Kendisine özgün çizgide olan tasarımları ile terlik ve sandaletler ile sokak modasına da yön veriyor.

Ayağı terletmeme özelliğine sahip olan bir malzemeyle ürettiği terlik ve sandaletleri hayatın her alanında konfor ve rahatlık arayanlara, bunu şıklık ile bir arada yakalayabilmelerine yardımcı oluyor. Her yaş grubuna özel terlik ve sandalet koleksiyonları bulunan Birkenstock markası, Türkiye’ de de yoğun olarak tercih ediliyor.

Türkiye’de henüz yeni yaygınlaşan bir marka olması sebebi ile Birkenstock 444 lü müşteri hizmetleri için Türkçe destek çözümleri bulunmamaktadır.

Birkenstock İletişim Numarası

Üzgünüz, böyle bir numara bulunmamaktadır.

Defacto Çağrı Merkezi İlgili makale de ise Defacto Çağrı Merkezine ulaşabilirsiniz.

“Birkenstock Çağrı Merkezi ve İletişim Numarası” üzerine bir yorum

  1. Merhaba başkanım benim adım Çağdaş kardeşim engelli olduğu için annem de hep rehabilitasyon merkezine götürüyor. Ve babamda işler kapandığı için parasız izne çıkartmışlar. Ve babam kronik hastası olduğu için başkanım sizden maddi destek bekliyorum. Annemin telefon numarası-05423332775 lütfen başkanı m bize maddi destek sağlayın. İyi günler.. adresim-gençosman mahallesi şebboy sokak no 11 daire 3 Güngören İstanbul.

    Cevapla
Yorum yapın