Birkenstock Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

1
483
Birkenstock Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
Birkenstock Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Birkenstock, Alman teknolojisini ayakkabı üretimine getiren dünyanın en büyük ayakkabı markalarından birisidir. Kuruluş tarihi açısından Avrupa’nın ve hatta dünyanın en köklü şirketlerinden birisidir. Çünkü kuruluşu 1744 yılına kadar uzanmaktadır. Bu yazımızda Birkenstock çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve diğer irtibat bilgilerinden bahsedeceğiz.

Günümüzde ayak sağlığını koruyacak terlik ve sandalet modellerinde dünya genelinde tercih edilen ilk marka konumunda bulunuyor. Kendisine özgün çizgide olan tasarımları ile terlik ve sandaletler ile sokak modasına da yön veriyor.

Ayağı terletmeme özelliğine sahip olan bir malzemeyle ürettiği terlik ve sandaletleri hayatın her alanında konfor ve rahatlık arayanlara, bunu şıklık ile bir arada yakalayabilmelerine yardımcı oluyor. Her yaş grubuna özel terlik ve sandalet koleksiyonları bulunan Birkenstock markası, Türkiye’ de de yoğun olarak tercih ediliyor.

Türkiye’de henüz yeni yaygınlaşan bir marka olması sebebi ile Birkenstock 444 lü müşteri hizmetleri için Türkçe destek çözümleri bulunmamaktadır.

Birkenstock Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
Üzgünüz, böyle bir numara bulunmamaktadır.

Arama Terimleri: Birkenstock iletişim bilgileri, Birkenstock telefon no, Birkenstock irtibat tel, Birkenstock canlı destek, Birkenstock müşteri temsilcisi, Birkenstock şikayet hattı, Birkenstock 0850 li telefon numarası, Birkenstock whatsapp hattı

1 Yorum

  1. Merhaba başkanım benim adım Çağdaş kardeşim engelli olduğu için annem de hep rehabilitasyon merkezine götürüyor. Ve babamda işler kapandığı için parasız izne çıkartmışlar. Ve babam kronik hastası olduğu için başkanım sizden maddi destek bekliyorum. Annemin telefon numarası-05423332775 lütfen başkanı m bize maddi destek sağlayın. İyi günler.. adresim-gençosman mahallesi şebboy sokak no 11 daire 3 Güngören İstanbul.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz