Bip Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Bip çağrı merkezi müşteri hizmetleri telefon numarası kaçtır? Bip tamamen yerli mühendislerce yazılan, ücretsiz mesajlaşma ve gündelik bilgileri keşfedebileceğimiz platformdur. Peki Bip müşteri hizmetlerine nasıl ulaşabiliriz?

Bip

Bip çeviri hizmeti özelliği ile kıtalarası mesajlaşmayı ellerinize getiriyor. Arkadaşlarınız ile bütün dillerde özgürce mesajlaşabilir ve gelen tüm mesajları tercüme edebilirsiniz. Bunun yanı sıra acil durum ve afetlere de önem verdiğini Bip Acil Durum Butonu ile kullanıcılarına gösteriyor. Bu buton ile dilediğiniz kişilere tek tıkla ne durumda olduğunuzu konumunuz ile birlikte gönderebilir ve sesli, görüntülü arama yapabilirsiniz. Görüntülü konuşma demişken Bip ile beraber maksimum 10 kişiye kadar HD kalitesinde diler bireysel, dilerseniz grup sesli ve görüntülü konuşması sağlayabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra sürpriz nokta ile beraber belirlenen adreslere gidip hediyeler kazanabilir, uygulama jokerleri kazanabilir, bilgileri öğrenebilirsiniz. Vermiş olduğu keşfet özelliği ile birlikte gündelik bilgiler, hava durumu, döviz gibi birçok hizmetten fayda bulabilirsiniz.

Bip Paralı Mı?

Bip mobil aplikasyonunu indirmek tamamen ücretsizdir. Turkcell kullanıcısıysanız eğer, Bip üzerinden metin, fotoğraf ve video aktarımlarınız internetinizden harcamaz. Konum göndermeleriniz, linklere tıkladığınızdaki veri kullanımı, Bip üzerinden yaptığınız indirmeler ve e-posta kullanımları ise mevcut paketinizden, eğer ki paketiniz yoksa tarifenizdeki ücretlendirmelere göre ücretlendirilir. Diğer operatörleri kullanan Bip kullanıcısıysanız eğer, varsa internet paketlerinizden, yoksa standart mobil tarifeniz üzerinden ücretlendirilir.

Bip Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Yerli mesajlaşma uygulaması olan ve tüm operatörlere, herkese kullanma olasılığı sağlayan Bip müşterileri ile uygulama üzerinden, Turkcell üzerinden ve e-posta kanalı üzerinden iletişime geçmektedir. Bip ile olan her türlü sorununuz, merak ettiğiniz şeyler için bu kanallar üzerinden iletişime geçmenizi öneririz. İşte Bip müşteri hizmetleri e-posta kanalı support@bip.com .Turkcell müşteri hizmetlerinden ulaşmak için ise 532 no’lu numara üzerinden destek taleplerinizi iletebilirsiniz. Uygulama üzerinden müşteri hizmetleri ile görüşmek için öncelikle bota girmeniz gerekli. Bota girdikten sonra bip_callcenter yazarak müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Konuşmadan ayrılmak için bip_exitpattern yazmanız yeterli olacaktır.

Bip Şikayet Hattı

Herhangi bir şikayetiniz olması durumunda direkt olarak Bip ile iletişime geçmek için paylaşmış olduğumuz iletişim kanallarını kullanmanız gereklidir. Bip ile ilgili olan şikayetlerinizi mobil uygulamanın yanı sıra Türkcell 532 no’lu numarayı arayarak bildirebilirsiniz.

Bip Şikayet Hattı – support@bip.com 

Yorum yapın