Bimeks Müşteri Hizmetleri Telefon

Bimeks Müşteri Hizmetleri Telefon bilgisi ile herhangi bir sorun anında şirkete ulaşabilirsiniz. Bimeks bir teknoloji şirketidir. 1990 yılında kurulan teknoloji mağazası İstanbul’un Kadıköy ilçesinde kurulmuştur. Şirket Akgiray ailesi tarafından kurulmuştur.

Bimeks Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Mehmet Murat Akgiray ve Ahmet Vedat Akgiray tarafından kurulan Bimeks mağazalarında teknolojik cihazları bulabilir ve satın alabilirsiniz. Beyaz eşya, küçük ev aletleri, bilişim teknolojisi ve elektronik gibi alanlarda ürün satışı sunan Bimeks binlerce kaliteli ürününü tüketici ile buluşturmaktadır. Kurulduğu yandan bu güne adından sık sık bahsettiren Bimeks mağazaları her yıl yüz binlerce müşteriye ürünlerini satmakta ve onların ihtiyaçlarına yönelik ürünler getirmektedir. 2011 senesinde tam olarak 396 milyon TL’lik bir ciro yapmış olan Bimeks aynı zamanda Elekctro World’ün %100’lük Türkiye hissesini satın almıştır. 2016 senesinde Türkiye’nin 60 şehrinde mağaza açan Bimeks 135 mağaza ile Türkiye’de hizmet vermektedir. Müşterileri ile daha yakından iletişime geçmek isteyen Bimeks mağazası Bimeks çağrı merkezini oluşturarak onların istek ve görüşlerini dinlemektedir.

Türkiye’nin hemen hemen her şehrinde mağazası olan Bimeks, müşterilerinin şikayetleri ve sorunları için Bimeks iletişim numarasını oluşturmuştur. Bimeks müşteri hizmetlerini arayarak mağaza hakkında şikayetlerinizi dile getirebilir ve yetkililerden destek alabilirsiniz. Hafta içi ve hafta sonu 10.00 – 22.00 arasında hizmet vermekte olan Bimeks müşteri odaklı çalışarak onların problemlerini çözüm bulmaya çalışmaktadır.

Bimeks Çağrı Merkezi Numarası

0850 222 50 22

Bimeks İletişim E-Posta Adresi

Bimeks İletişim Formu

Yorum yapın