BIMcell Çağrı Merkezi Telefon Numarası

BIMcell Çağrı Merkezi Telefon Numarası sayesinde BIMcell hattınızda yaşadığınız bir sorun anında şirkete ulaşabilirsiniz.

1995 senesinde gıda ve tüketim alanında hizmet vermeye başlayan BİM Mağazaları kısa bir süre içerisinde şube sayısını arttırarak vatandaşlara uygun fiyattan kaliteli ürünler sunmaktadır. Türkiye’de büyük bir indirimle ürün sunmakta olan BİM mağazaları böylece Türkiye’nin birçok yerinde mağaza açmıştır.

BIMcell Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Kısa sürede büyük bir büyüme yaşayan BİM mağazaları 2012 senesinde ise GSM sektörüne giriş yapmış ve müşterilerine ‘BİMcell’ adı ile hizmet vermeye başlamıştır. Türk Telekom ile yaptığı anlaşma sonucu bu sektörde de hizmet vermeye başlayan BİM böylelikle hizmet verdiği alanları genişletmeye başlamıştır. 2015 senesinin verilerine göre tam olarak 1 milyondan fazla GSM abonesine sahip olan Bimcell bu alanda da adından sıkça bahsettirmeyi başarmıştır.

Bimcell tarafından satılan hatların ön numarası ‘551’ ile başlamaktadır. Eğer siz de Bimcell’li olmak istiyorsanız size en yakın BİM şubesine gidebilir ve oradan başvuru yapabilirsiniz. Eğer Bimcell’li iseniz ve hattınıza TL yükletmek, faturanızı ödemek istiyorsanız Bimcell iletişim numarasını arayabilirsiniz.

Bir önceki içeriğimizde İDO İletişim Numarası bilgisi aktarılmıştır.

Bimcell müşteri hizmetlerini arayarak operatör hakkında şikayetlerinizi dile getirebilir ve yetkililerden destek alabilirsiniz. Aboneleri için sunduğu uygun fiyatlı ve bol fırsatlı paketleri ile bilinen Bimcell tarifeleri karma, konuşma, internet, sms gibi kategorilerde değişmektedir. Eğer tarifenizi değiştirmek istiyorsanız Bimcell çağrı merkezini arayabilirsiniz. Ayrıca Bimcell’in resmi internet sitesine girerek de ‘online işlemler’ kısmından birçok işleminizi tek tıkla çözebilirsiniz.

Bimcell Çağrı Merkezi İletişim Numarası

444 45 51

Bimcell Müşteri Hizmetleri

Yorum yapın