Bim çağrı merkezi telefon numarası nedir?

0
49
bim-cagri-merkezi-numarasi

Bim çağrı merkezi telefon numarası pek çok kullanıcı tarafından yoğun bir şekilde araştırılıyor. Özellikle de öneri ve şikayet hakkında bilgi almak üzere bu iletişim numarasına gereksinim duyulduğunu söylemek de yanlış olmayacaktır.

 Bim market zinciri hakkında merak ettiğiniz tüm detaylar ve bilgi almak için bu iletişim numarasını kullanabilirsiniz. Peki, Bim nedir, nasıl hizmet veriyor? Çağrı merkezi numarası nedir ve nasıl iletişime geçilir? Merak ettiğiniz tüm bu soruların ayrıntılı yanıtlarını sizler için kaleme aldık. İşte, merak edilen tüm detaylar sizlerle…

Bim nedir?

Bim çağrı merkezi telefon numarası hakkında detaylara geçmeden önce Bim nedir sorusunu kısaca yanıtlamak gerekiyor. Kısaca tanımlamak gerekirse de ülkemizde adından söz ettirmeyi başaran, geniş bir Pazar payı olan şirketlerden biridir. Perakende mağaza zinciri olduğunu söylemek de yanlış olmayacaktır. Ülkenin tüm il ve ilçelerinde birden fazla şubesi bulunuyor.

Uygun fiyatları ve farklı ürün seçenekleri ile hizmet verdiği için en uğrak marketlerden biri olarak da dikkat çekiyor. Çok fazla müşteri kitlesi olan Bim marketlerin çağrı merkezi telefon numaraları da bu bağlamda merak ediliyor. Tüm merak ettiğiniz soruların yanıtları ve talep-istek-şikayetleriniz için bu numara üzerinden kolayca iletişime geçebilirsiniz.

Bim şikâyet hattı telefon numarası

Bim çağrı merkezi telefon numarası 0850 254 44 44 olarak biliniyor. Aslında bu numara müşteri hizmetleri numarasıdır. Müşterilerin tüm talep, istek, şikayet ve önerilerini iletmeleri için kurulmuştur. Bu numara üzerinden hemen iletişime geçebileceğiniz gibi resmi mail adresi aracılığı ile de iletişime geçmeniz mümkündür. Bim resmi mail adresi ise; iletisim@bim.com.tr ‘dir.

Daha fazla çağrı merkezi telefon numarası bilgisine ulaşmak için bizi takip etmeye devam edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz