Bim Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0
574

1995 yılında kurulan Türkiye’nin ilk indirim mağazacılığı şirketi BİM, Türkiye’nin her bölgesindeki binlerce mağazasıyla en yaygın mağazacılık zinciri konumunda bulunuyor. Tam adı “BİM Birleşik Mağazalar A.Ş.” olan BİM, “Toptan Fiyatına Perakende Satış” sloganıyla hizmet veriyor. Bu hizmet anlayışı kapsamında da hem kendi markası olan ürünleri hem de ünlü markaların ürünlerini son derece uygun fiyat seçenekleri ile sunuyor. Böylelikle Türkiye’de ekonomik alışverişin en önemli noktası olarak gösterilmektedir. Pek çok kişi tarafından merak edilen Bim çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve Bim iletişim bilgileri detayları ile birlikte yazımızda!

Türkiye’nin dışında Fas’ ta 429 şubesi bulunurken, Mısır’da ise bu sayı yaklaşık 300 civarındadır. Bu şekilde uluslararası hizmet kapsamına sahip olan BİM, 2015 yılında Türk Telekom ile yaptığı anlaşma çerçevesinde “BİMCELL” GSM şebekesi hizmeti de vermeye başladı. Türkiye genelinde cirosu ile en büyük market zinciri olma konumunu korumaktadır. Bim, her hafta ve iki haftada bir olmak üzere aktüel kampanyası yaparak piyasada pahalı olan ve oldukça talep gören ürünlerini müşterilerine sunmaktadır.

Bim çağrı merkezi ile iletişime geçmek isteyenler için güncel olarak Bim 444 lü müşteri hizmetleri numarası 0850 254 44 44 olarak belirlenmiştir.

Bim Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 254 44 44

Bim Genel Müdürlük Adresi
BİM Birleşik Mağazalar A.Ş. Ebubekir Cad. No: 73 Sancaktepe 34887 İstanbul / Türkiye

Bim Genel Müdürlük Telefon Numarası
0216 564 03 03

Bim Faks Numarası
0216 311 79 78

Bim İletişim Formu

Bu Bim çağrı merkezi numarası aracılığıyla Bim müşteri temsilcisi ile görüşebilir; istek, soru, sorun, şikayet ve önerilerinizi kolayca Bim müşteri hizmetlerine bildirebilirsiniz.

Arama Terimleri: Bim iletişim bilgileri, Bim telefon no, Bim irtibat tel, Bim canlı destek, Bim müşteri temsilcisi, Bim şikayet hattı, Bim 0850 li telefon numarası, Bim whatsapp hattı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz