Bim Çağrı Merkezi İletişim Numarası

Bim Çağrı Merkezi İletişim Numarası, bu yazımızda yer alıyor. 1995 yılında kurulan Türkiye’nin ilk indirim mağazacılığı şirketi BİM, Türkiye’nin her bölgesindeki binlerce mağazasıyla en yaygın mağazacılık zinciri konumunda bulunuyor. Tam adı “BİM Birleşik Mağazalar A.Ş.” olan BİM, “Toptan Fiyatına Perakende Satış” sloganıyla hizmet veriyor. Bu hizmet anlayışı kapsamında da hem kendi markası olan ürünleri hem de ünlü markaların ürünlerini son derece uygun fiyat seçenekleri ile sunuyor. Böylelikle Türkiye’de ekonomik alışverişin en önemli noktası olarak gösterilmektedir. Pek çok kişi tarafından merak edilen Bim Çağrı Merkezi İletişim Numarası ve Bim iletişim bilgileri detayları ile birlikte yazımızda!

BİM Müşteri Hizmetleri

Hesaplı alışveriş yapanların adresi olan BİM, ülkemizde en çok tercih edilen marketler arasında yer almaktadır. Uygun fiyat ve kaliteli ürün anlayışıyla müşterilerine hizmet vermektedir. Ürünleri kendisi üretmiş veya ürettirmiş olduğundan dolayı uygun fiyatlar sunmaktadır.

Bim Çağrı Merkezi Numarası

Türkiye’nin dışında Fas’ ta 429 şubesi bulunurken, Mısır’da ise bu sayı yaklaşık 300 civarındadır. Bu şekilde uluslararası hizmet kapsamına sahip olan BİM, 2015 yılında Türk Telekom ile yaptığı anlaşma çerçevesinde “BİMCELL” GSM şebekesi hizmeti de vermeye başladı. Türkiye genelinde cirosu ile en büyük market zinciri olma konumunu korumaktadır. Bim, her hafta ve iki haftada bir olmak üzere aktüel kampanyası yaparak piyasada pahalı olan ve oldukça talep gören ürünlerini müşterilerine sunmaktadır.

Bim çağrı merkezi ile iletişime geçmek isteyenler için güncel olarak Bim 444 lü müşteri hizmetleri numarası 0850 254 44 44 olarak belirlenmiştir.

Bim Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 254 44 44

Bim Genel Müdürlük Adresi
BİM Birleşik Mağazalar A.Ş. Ebubekir Cad. No: 73 Sancaktepe 34887 İstanbul / Türkiye

Bim Genel Müdürlük Telefon Numarası
0216 564 03 03

Bim Faks Numarası
0216 311 79 78

Bim İletişim Formu

Bu Bim çağrı merkezi numarası aracılığıyla Bim müşteri temsilcisi ile görüşebilir; istek, soru, sorun, şikayet ve önerilerinizi kolayca Bim müşteri hizmetlerine bildirebilirsiniz.

A101 Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımıza da göz atabilirsiniz.

 

“Bim Çağrı Merkezi İletişim Numarası” üzerine 2 yorum

 1. Merhaba,

  Antalya kepez kanal mahallesindeki Akmolla şubeniz tadilata girmiştir. Tadilat yapımında arka tarafında bulunan büyük fan motoru çok gürültü yapmaktadır.Yerinin değiştirilmesini mahalleli olarak talep etmekteyiz mağazanın ön tarafında motor koymak için yerler mevcuttur. konuyu bilgililerinize rica ederim

  Cevapla
 2. SAYIN YETKILILER, 24 NİSAN 2021 TARİHİNDE DUZCE GUZELBAHCE KALICI KONUTLAR 9.BOLGE SUBENIZDEN, PROMOSYON URUNLERINIZDEDEN POLO AKILLI KOL SAATI SATIN ALDIM, EVE GİDİP PAKETI ACTIM SAAT SARJ SORUNU OLDUGUNU SARJ TUTMADIGINI VE SARJ KABLO UCLARINDAN KAYNAKLI BIR SORUN OLDUGUNU ANLADIM TEST ETTİM VE7 VEYA DEGISTIRME VE İADE İCİN AYNI SUBEYE GELDIGIMDE SUBE SORUMLUSU BEYFENDI TARAFINDAN BAHSE KONU SAAT.İN İADE ALAMIYACAKLARINI VEDE TEKNIK SERVISE GONDERECEKLERINI SOYLEYEREK BENDEN HEM SAATI VEDE HEMDE SATINALMA FISINI ALARAK BENIM İLETISIM BILGİLERINIDE NOT EDEREK SAATI TESLIM ALDILAR. BU DURUM MUACERESINDE:
  MADDE 1; SU ANA KADAR HERHANGI BIR GELISME OLMAMIS VE YETKİLİLER TARAFINDAN BİLGİLENDİRİLMEDİM
  MADDE 2; TUM REKLAMLARINIZDA KOSULSUZ İADE VE TESLIM ACIKLAMALARINIZ OLMASINA RAGMEN NEDEN BENDEN İADE ALMADINIZ DA TEKNIK SERVISE GONDERDINIZ,
  MADDE 3; BENIM YA PARAMI IADE ETMENIZI YADA SAAT I DEGISTIRMENIZI RİCA EDERIM.
  AKSİ TAKDIRDE ADLİ İŞLEMLERE KULLANILMAK UZERE CEVABINIZI.

  Cevapla
Yorum yapın