Beymen İletişim Numarası Nedir?

1971 yılında kurulan alışveriş mağazası olan Beymen şirketine Beymen İletişim Numarası sayesinde ulaşabilirsiniz. Boyner Grup’un kurucusu olan Osman Boyner tarafından kurulan Beymen günümüzde hazır giyim alanında büyük bir ilgi görmeye devam ediyor.

Beymen İletişim Numarası

Hem yenilikçi moda anlayışı hem de kalitesi ile adını sık sık duyduğumuz Beymen mağazalarında dünyaca ünlü  moda markalarını kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Tam olarak 400 ünlü moda markasının ürünlerini çatısı altında bulunduran Beymen mağazalarında Dolce & Gabbana, Dipr, Christian Louboutin, Balmain, Moschino gibi ünlü markaların ürünleri yer almaktadır. Türkiye’de İstanbul, Ankara, Antalya, Bursa, Adana, Gaziantep, İzmir, Mersin, Muğla gibi şehirlerimizde mağazalar açan Beymen aynı zamanda yurt dışında da mağazalar açmaktadır.

İlk yurt dışı mağazasını Kahire’deki Four Seasons isimli otelde açan marka daha sonra kısa bir süre içerisinde Erbil’de de mağaza açmayı başarmıştır. Dünya modasını ziyaretçilerine sunan Beymen, müşterileri odaklı çalışmalarına devam etmektedir. Beymen çağrı merkezini arayarak size en yakın Beymen şubesinin nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

Beymen resmi internet sitesi üzerinden de alışveriş yapabilir ve siparişlerinizi birkaç iş günü içerisinde adresinize teslim alabilirsiniz. Kadın, erkek, çocuk koleksiyonları ile en son trendleri müşterilerine sunan Beymen mağazaları her geçen gün daha da büyümektedir. Beymen müşteri hizmetlerini arayarak mağazadan satın aldığınız ürünler hakkında istek ve şikayetlerinizi dile getirebilir ve yetkililerden destek alabilirsiniz.

Bir başka alışveriş şirketi olan Morhipo şirketine ise bir önceki içeriğimizden ulaşabilirsiniz.

Beymen Çağrı Merkezi Numarası

444 4 700

Beymen İletişim E-Posta Adresi

Yorum yapın