Beylikdüzü Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Beylikdüzü Belediyesinin birçok hizmeti bulunmaktadır. Tesisleri, kütüphane hizmetleri, gıda bankası hizmeti, nikah hizmetleri, spor hizmetleri, sağlık hizmetleri, veterinerlik hizmetleri, kadın ve aile hizmetleri gibi birçok hizmete ev sahipliği yapmaktadır. Beylikdüzü, İstanbul ilçesidir ve ilçe içinde yaşayan tüm vatandaşların ihtiyaçlarına hitap eden bir devlet kurumudur. Belediye ile ilgili tüm hizmetler, Beylikdüzü içinde yaşayan vatandaşlara yönelik yapılan işlemlerdir. Beylikdüzü Belediyesi her hafta ve her ay değişik hizmetler sunmaktadır. Vatandaşlar belediyenin sunmuş olduğu tüm hizmetlerden yararlanabilirler. Müzeler, turlar, geziler, belediye hizmetleri gibi birçok konu hakkında irtibat kurarak iletişim sağlarlar. Beylikdüzü içinde yaşayan vatandaşlar, belediyelerden çoğu işlemlerini kolayca yaptırırlar. Belediye binaları saat 09:00 ve 17:00 arasında hizmet vermektedir. Bu saatler arasında her müşteri kolayca hizmet alabilir.

Beylikdüzü Belediyesi İletişim Kanalları

Beylikdüzü Belediyesi tüm vatandaşların ihtiyaçlarına hitap etmektedir. Beylikdüzü Belediyesi tüm vatandaşlara hizmet vermek amacıyla birçok iletişim kanalı sunulmaktadır. Sunulan hizmetler hakkında bilgi almak ve birçok hizmet hakkında sorular sormak için Beylikdüzü Belediyesi çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayarak ya da e-posta adresine mail atarak kolayca iletişim kurabilirsiniz. Vatandaşlar hangi yolla iletişim kurmak isterse o yoldan kolayca irtibata geçebilirler. İletişim kanalları sayesinde iletişim kurmak çok basit ve pratiktir.

Beylikdüzü Belediyesi E-posta Adresi

Beylikdüzü Belediyesi yoğun bir müşteri kapasitesi olan bir belediyedir. Gün içinde yüzlerce telefon almaktadır. Telefon trafiğinin yoğun olduğu Beylikdüzü Belediyesi vatandaşlara daha hızlı hizmet verebilmek için bir de e-posta adresi oluşturmuştur. Bu e-posta adresi ile telefon ile ulaşamayan kişilere kolayca hizmet vermektedir. E-posta adreslerine mail atarak daha hızlı biçimde sorunlarınıza yanıt bulabilirsiniz. Müşteri temsilcileri her müşteri ile özenle ilgilenmektedir.

Beylikdüzü Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Beylikdüzü Belediyesi ile ilgili tüm hizmetler hakkında bilgi almak için Beylikdüzü Belediyesi çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayarak kolayca iletişim kurabilirsiniz. Belediye hizmetleri hakkında bilgi almak, turlar hakkında bilgi almak, müze gezileri hakkında soru sormak için Beylikdüzü Belediyesi irtibat numarasını arayarak kolayca iletişime geçebilirsiniz. Tüm hizmetler hakkında bilgi almanın en kolay yolu Beylikdüzü Belediyesi çağrı merkezi telefon numaralarını aramaktadır.

444 09 39

Yorum yapın