Beyda Gıda Direkt Bağlanma Numarası

Beyda Gıda Direkt Bağlanma Numarası sayesinde Gıda alanında faaliyet gösteren Beyda Gıda şirketine ulaşabilirsiniz. Misafirliklerin sevilen hediyesi, kahvelerin yanında ikram edilen lokum herkesin sevdiği bir lezzettir. Beyda Gıda bunların farkında olarak en lezzetli lokum çeşitlerini sizlerle buluşturmaktadır. Midenize dokunmayan, içinizi aşırı tatlıdan dolayı baymayan lokumlarla sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. Ev yapımı lezzeti alabileceğiniz lokumlar kahvenizin yanına en büyük destekçi olacaktı.

Beyda Gıda Direkt Bağlanma Numarası 2022

Aromalı lokumlarda katkı maddesi kullanmamaya özen gösteren Beyda Gıda sağlığa da çok önem vermektedir. Lokumların aromalarıyla tek tek ilgilenen firma en uygun karışımlara en uygun aromaları seçmektedir. Bunu yapabilmek için lokum yapım aşamalarının tümüne hakim olmak gerekir. Firma bu konuda yılların tecrübenizi sofralarınıza taşımaktadır. Mümkün olduğunca doğal ürünleri kullanan firma meyve aromalarında da doğal ürünleri tercih etmektedir. Lokumun en önemli kısmı pişirilme kısmıdır. Burada tutturulan kıvam ile donma işlemi ve şekil alma işlemleri gerçekleştirilecektir. Bunun içinde özellikle nişasta ve şekerin çok iyi harmanlanması ve doğru sıcaklıkta pişmesi gerekecektir.

Ekip olarak her aşamada titiz davranmakta bunları yaparken hijyen kurallarından taviz vermemektedir. Şeker seçimi dikkatle yapılmaktadır. Kaliteli şeker ile tatlandırma yapılmaktadır. Diğer tatlandırıcılara mesafeli olan firma en doğal ürünlerin şeker ile olacağını bizlere kanıtlamaktadır. Lokumu ağzınıza attığınız anda yoğun şeker tadının gelmemesi de yine tatlandırıcıya rağbet edilmemesinden kaynaklanmaktadır. Nişasta konusunda da aynı hassasiyet gösterilmektedir.

Şeker ve nişasta çok iyi muhafaza edildiğinden yapılan lokumlarda taze olmaktadır. Taze malzemelerle duru tatlar oluşturmayı kendine ilke edinmiş bir firmadır. Pişme işleminden sonra havadar ve hijyenik ortamda dinlenme-donma işlemini başlatmaktadır. Bu aşamada gerekmedikçe ekipten kimse o ortama girmemektedir. Olası temizlik kuralları ihlaline karşı bu şekilde tavır alan Beyda Gıda paketleme işleminden sonra lokumları hazır hale getirmektedir. Diğer kategorimizde benzer şirketlere ulaşabilirsiniz.

Beyda Gıda Direkt Bağlanma

0212 855 83 00

Beyda Gıda İletişim

Yorum yapın