Bershka Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Bershka Çağrı Merkezi numarasını paylaştığımız bu içeriğimizde Dünya’nın en önemli giyim şirketlerinden olan Bershka şirketinin ülkemizden ulaşabileceğiniz telefon numarasını sizlerle paylaşacağız.

Bershka Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Giyim modasının en önemli merkezlerinden İspanya’da 1998 yılında kurulmuştur. Giyim ve aksesuar kategorisinde ürün portföyü bulunan Bershka, gençlere yönelik olarak ürünler tasarlıyor. Gençlerin giyim tarzına yön veren dünyaca ünlü markalardan birisi olarak gençlerin ekonomik şekilde modayı takip edebilmelerine yardımcı oluyor. Bugün, sizlerle Bershka çağrı merkezi telefon numarası gibi iletişim bilgilerine bakacağız.

2011’ün Eylül ayı itibari ile de Almanya, Fransa, Hollanda, İspanya, İngiltere, Çin, Polonya ve Yunanistan gibi ülkelerde online ticaret hizmeti de veriyor. Türkiye’de de faaliyet gösteren Bershka markası, toplam 24 mağazasıyla Türk gençlerin bütçelerine uygun şekilde uluslararası genç giyim modasını yakından takip edebilmelerine yardımcı oluyor. 5 kıtada faaliyet gösteren Bershka’nın hemen hemen tüm ülkelerde mağazaları bulunuyor. Bu şekilde dünya genelinde genç giyim modasına yön verecek güçlü bir ağ oluşturuyor.

Günümüz Türkiye’ sinde Bershka ürünlerine ilişkin bilgi almak, istek, öneri ve şikayette bulunabilmeleri için tüketicilere hizmet veren Bershka 444 lü müşteri hizmetleri numarası bulunuyor. Tüketiciler 0850 282 50 06 ile müşteri temsilcileriyle görüşebiliyor.

Bershka Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 282 50 06 (Pazartesi – Cuma 10:00- 19:00)

Bir diğer Alışveriş şirketi olan Adidas’ın Adidas Çağrı Merkezine de ilgili bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

“Bershka Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası” üzerine bir yorum

Yorum yapın