Benetton Telefon Numarası

Benetton Telefon Numarası sayesinde İtalya merkezli giyim şirketi olan Benetton’a ulaşabilirsiniz. İlk olarak 1951 yılında giyim alanında hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. Dünya genelinde bulunan 5000 adet mağazası sayesinde birçok farklı modelden ve kaliteden ürünlerini satışa sunmuştur. Benetton markası kadın, erkek, çocuk ve yeni doğan giyim alanında hizmet vermektedir.

Benetton Telefon Numarası 2021

Benetton Telefon Numarası bilgisi içeriğimizin devamında sizlere aktarılmıştır. Ürünleri arasında kadınlara özel elbise, tulum, pantolon, etek, mont,  ayakkabı, gömlek, erkekler için gömlek, pantolon, mont, çocuklar için eşofman, mont, kaban, yağmurluk, pantolon, tayt, etek ve gömlekleri bulunmaktadır. Benetton markası yeni doğan alanında da özel kumaşları ile faaliyetlerine devam etmiştir. Farklı renk, model, beden ve numaralara ait ürünleri sayesinde müşterilerinin kolayca ve güvenli bir şekilde alışveriş yapmalarına imkan sağlamaktadırlar.

Türkiye’de İstanbul, Antalya, İzmir ve Ankara başta olmak üzere Adana, Eskişehir, Samsun, Balıkesir ve Trabzon şehirlerinde bulunan mağazaları sayesinde uygun fiyatlı ürünlerini satışa sunmuştur. Mağazalarının yanı sıra internet sitesi üzerinden de  sipariş kabul etmektedir. Bütçenizi zorlamadan alışveriş yapma imkanı sunan Benetton markası müşterilerine özel fırsat ve kampanyaları bulunmaktadır. Ayrıca ürünleri için değişim imkanını da müşterilerinin hizmetine sunan Benetton değiştirmek istediğiniz ürünü Türkiye’de bulunan anlaşmalı mağazaları sayesinde ürünlerinizi değiştirebilirsiniz.

Benetton telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünlerin değişim koşulları hakkında bilgi almak ve danışmak istedikleri konular için hafta içi 09.00 ile 18.00 saatleri arasında yetkililere danışabilirsiniz.

Benetton Müşteri Hizmetleri Numarası

0850 210 60 60

Benetton İletişim

Bir önceki içeriğimizde GENPA Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası bilgisi paylaşılmıştır.

Yorum yapın