Benetton Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0
221

Benetton İtalya’ya ait giyim sektöründe hizmet veren markadır. İlk olarak 1951 yılında giyim alanında hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. Dünya genelinde bulunan 5000 adet mağazası sayesinde birçok farklı modelden ve kaliteden ürünlerini satışa sunmuştur. Benetton markası kadın, erkek, çocuk ve yeni doğan giyim alanında hizmet vermektedir.  Ürünleri arasında kadınlara özel elbise, tulum, pantolon, etek, mont,  ayakkabı, gömlek, erkekler için gömlek, pantolon, mont, çocuklar için eşofman, mont, kaban, yağmurluk, pantolon, tayt, etek ve gömlekleri bulunmaktadır. Benetton markası yeni doğan alanında da özel kumaşları ile faaliyetlerine devam etmiştir. Farklı renk, model, beden ve numaralara ait ürünleri sayesinde müşterilerinin kolayca ve güvenli bir şekilde alışveriş yapmalarına imkan sağlamaktadırlar. Türkiye’de İstanbul, Antalya, İzmir ve Ankara başta olmak üzere Adana, Eskişehir, Samsun, Balıkesir ve Trabzon şehirlerinde bulunan mağazaları sayesinde uygun fiyatlı ürünlerini satışa sunmuştur. Mağazalarının yanı sıra internet sitesi üzerinden de  sipariş kabul etmektedir. Bütçenizi zorlamadan alışveriş yapma imkanı sunan Benetton markası müşterilerine özel fırsat ve kampanyaları bulunmaktadır. Ayrıca ürünleri için değişim imkanını da müşterilerinin hizmetine sunan Benetton değiştirmek istediğiniz ürünü Türkiye’de bulunan anlaşmalı mağazaları sayesinde ürünlerinizi değiştirebilirsiniz. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için Benetton müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Benetton çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünlerin değişim koşulları hakkında bilgi almak ve danışmak istedikleri konular için hafta içi 09.00 ile 18.00 saatleri arasında yetkililere danışabilirsiniz.

Benetton müşteri iletişim telefon numarası: 0850 210 60 60

Arama terimleri: Benetton müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Benetton çağrı merkezi iletişim telefon numarası

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz