Bellona Telefon Numarası

Başarma tutkusu ile büyüdüğünü ifade eden kurumsal mobilya firması Bellona bir dünya devi olma yolunda hızla ilerleyen önemli firmalardan biri. 1955 yılında Kayseri ilinde ilk defa hizmete açılan firma, Türkiye sınırlarını aşarak hizmet vermeye devam ediyor. Mobilyacılık sektörünün lideri konumundaki Erciyes Anadolu A.Ş. toplamda otuz dört şirket ile çalışmalarını sürdürüyor.  Bu şirketlerden biri ise Bellona. Bellona çağrı merkezi telefon numarası kaç? Bellona müşteri hizmetleri telefon numarasına nasıl bağlanabilirsiniz?

Bellona

Uzun yıllardır süregelen tecrübeleriyle sektörde saygın bir konum elde etmiş Bellona Mobilya A.Ş, Erciyes Anadolu Holding bünyesinde yer alan İstikbal, Mondi, Boyteks ve Hes Kablo gibi diğer lider firmalardan yalnızca biri. Mobilyacılık sektörüne gösterdiği ilgisiyle herkesin tanıdığı ve sevdiği bir marka olmayı hedefleyen Bellona, yatak odası, yemek odası, genç odası ve çocuk odası gibi panel mobilyalar ile kanepe, koltuk yakımı gibi oturma grupları üretmektedir. Kendi has kaynaklarından yatırımlar yaparak büyümeye son hızda devam eden sektör devi marka Bellona, çalışmalarını yüz on yedi bin metrekare açık ve iki yüz otuz üç bin metrekare kapalı olmak üzere toplamda 350 bin metrekare alanda sürdürmektedir. Sağladığı iki bin 692 kişilik istihdam sayısıyla önemli bir marka olan Bellona, mevcut üretim kapasitesiyle sektörün en büyük üreticisi olma konumunda yer alıyor.

Bellona Telefon Numarası

Arkasında mutlu müşteriler ve olumlu yorumlar bırakmaya özen gösteren firmanın müşteri çağrı merkezi telefon numarası 444 33 99 olarak biliniyor. Ayrıca firmanın tüketici danışma servisi ikinci numarası ise 0850 222 33 99. Bellona, hızlı teslimat ve kurulum ağıyla müşterilerini hayallerindeki eve kavuşturmak için mobilya üretmeye tam hızda devam ediyor. Ayrıca müşterilerinin sorunlarıyla yakından ilgilenen firma güler yüzlü bir danışmanlık hizmeti sunuyor.

Bellona Şikayet Hattı

Firma ürün kalitesine ve teslimat aşamasında yaşanabilecek sıkıntılara karşı alınacak önlemlere dikkat ediyor. Ayrıca kurulum aşamasında da deneyimli bir ekip ile çalışmak  isteyenler için tercih sebebi Bellona şikayet hattı ise 444 33 99 olarak internet sayfasında bizlerle paylaşılıyor. Sitemizde yer alan diğer firmalar hakkında bilgiler edinmek istiyorsanız ve ayrıca iletişim bilgilerini arıyorsanız lütfen buraya tıklayınız.

“Bellona Telefon Numarası” üzerine 2 yorum

Yorum yapın