Beko Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0
527
Beko Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
Beko Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Avrupa’nın ve hatta dünyanın en önemli beyaz eşya üreticilerinden birisi olarak kabul edilen Beko, Türkiye’nin yerli markalarından birisidir. İstanbul merkezli Koç Holding bünyesinde 1955 yılında kurulmuştur. Bu yazımızda Beko çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve diğer destek bilgilerine bakacağız.

Beyaz eşya ve elektronik ürün grupları üretiminde bulunan Beko, hem bireysel hem de kurumsal alanda ürün grupları geliştirmektedir. Ağırlıklı olarak beyaz eşya ürünleriyle ön plana çıkan Beko şirketinin aynı zamanda da elektronik cihazlar, elektrik motorları, medya araçları, bilgisayar elektroniği, mikrodalga cihazları, havalandırma sistemleri, tezgah üstü ev aletleri gibi son derece geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır.

Günümüzde Beko, dünya genelinde 100’ü aşkın ülkedeki mağazaları ve yanı sıra ihracatı ile hem Türkiye’nin hem de dünyanın en önemli markalarından birisi konumunda bulunuyor.

Türkiye’nin yerli teknoloji şirketi Beko 444 lü müşteri hizmetleri 444 0 888 numarası ile tüketicilere hizmet veriyor.

Beko Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 0 888

Arama Terimleri: Beko iletişim bilgileri, Beko telefon no, Beko irtibat tel, Beko canlı destek, Beko müşteri temsilcisi, Beko şikayet hattı, Beko 0850 li telefon numarası, Beko whatsapp hattı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz