BEEO Bal Direkt İletişim Numarası

BEEO Bal Direkt İletişim Numarası sayesinde bal üretimi ve satışı yapan BEEO Bal şirketine kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Propolis ve bal özellikle bağışıklık sistemi için çok önemli iki besindir. Balı çok çeşitli şekilde çok çeşitli yerlerde kullanabilirsiniz. BEEO Bal ile her çeşit bal ve propolis hemen elinizin altında. Arıcılığın tüm detaylarına hakim en doğal üretim balları firma kavanozlara toplamaktadır. Sıcak süte ekleyeceğiniz 1 kaşık bal ile hem bağışıklığınızı güçlendirecek hem de boğazınızı yumuşatma imkanı bulacaksınız.

BEEO Bal Direkt İletişim Numarası

BEEO Bal topladığı balları çok özel şekilde muhafaza etmektedir. Özellikle petek bal seven herkesin tasvip edeceği yöntemlerle balı servis eden firma bal severlerin taktirini toplamaktadır. Firma arıcılık konusunda neyin yapılıp neyin yapılmayacağını bildiğinden hatalı hareketlere yer vermemektedir. Bu yüzden BEEO Bal etiketine güvenebilirsiniz. Ballarda çeşitli gıda hileleri yapılmaktadır. Daha da tatlandırmak için glikoz eklemek, şerbeti kıvamlandırıp bala eklemek bunlardan sadece birkaçıdır.

Firma bunlara çok karşı olmakta ve düzenli şekilde kontrolünü yapmaktadır. Balların ve propolislerin kalitesine dair belgelerin çoğunu toplayan BEEO Bal  gıda terörüne izin vermemektedir. Firma bal konusunda çok çeşidi bünyesinde barındırmaktadır. Özellikle Lavanta ve Narenciye balları en dikkat çekici ballardandır. Lavanta çiçeği ile arının buluşturulmasından sonra özenle oluşturulan alana arının petek oluşturması beklenir. İçeriğinde bulunan aroma ile tatlılarınızda farklılık oluşturabilirsiniz. Narenciye balları da aynı mantıkla üretilmektedir. İki farklı bal seçeneği de hem tatlılarda hem sütlerde çok tercih edilmektedir. Çaylarınızı da balla tatlandırabilirsiniz.

Ardahan çiçek balı çaylarınızda en çok tercih edeceğiniz bal çeşidi olacaktır. Sadece bal değil BEEO Balpropolis konusunda da devrim niteliğinde çalışmaktadır. Propolis içerikli barlar ve çikolatalar ile çocuklarınıza sağlıklı atıştırmalıklar yedirebilirsiniz. Propolis bal karışımları da firma bünyesinde hazırlanıp satışa sunulmuştur. Ballar ve propolis kullanımı konusundan öğrenmek istediğiniz diğer bilgileri BEEO Bal Telefon Numarası üzerinden öğrenebilirsiniz.

BEEO Telefon Numarası

0216 499 48 00

BEEO İletişim

Yorum yapın