BEDAŞ Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

BEDAŞ çağrı merkezi iletişim seçenekleri ve iletişim bilgilerini sunduğumuz bu makalemizde vatandaşlarımız için neredeyse tüm faydalı bilgilerin yer aldığı bu portalı inceledik. İyi okumalar dileriz.

BEDAŞ Müşteri Hizmetleri Numarası

Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. kurumu tam olarak 15 Temmuz 1970 senesinde kurulan ve TEDAŞ’a bağlı bir kurumdur. Ülkemizde elektrik dağıtımı ve satımı yapmakta olan BEDAŞ tam olarak çalışmalarına ise 1970 senesinin Ekim ayında başlamıştır. Misyonu ise hizmet verdiği bölgelerde yaşayan insanlara kesintisiz ve verimli bir elektrik kaynağı sunan BEDAŞ faaliyetlerini halkın gereksinimlerine göre yapmaktadır. Hem ekonomik hem de teknik açıdan elektrik hizmetlerini her geçen gün daha da güçlendirmekte olan BEDAŞ aynı zamanda elektrik dağıtımını yaptığı bölgelerdeki aydınlatma sistemleri ile de ilgilenmektedir. 2013 senesinde özelleştirilen BEDAŞ, Marmara Bölgesinde yer alan birçok şehrimize hizmet vermektedir. İstanbul başta olmak üzere, Edirne, Kırklareli, Tekirdağ gibi şehirlerde de elektrik hizmeti veren BEDAŞ hizmet verdiği bölgelerde yaşayan halkın sorunlarını dinlemek ve onlara çözüm üretebilmek için BEDAŞ müşteri hizmetlerini kurmuştur. Müşteri memnuniyetini esas alan firma, alanında uzman ekibi bir araya getirmiştir. Yaşadığınız elektrik sorunlarına karşı BEDAŞ operatörlerine bağlanabilir, teknik destek alabilirsiniz. Hafta içi ve hafta sonu iş saatleri arasında iletişime geçebilirsiniz.

bedas

BEDAŞ Çağrı Merkezi Numarası

BEDAŞ çağrı merkezini arayarak bölgenizdeki aydınlatma sistemleri ile ilgili sorunlarınızı dile getirebilir ve yetkililerden destek alabilirsiniz. Ayrıca BEDAŞ iletişim numarasını arayarak BEDAŞ aboneliğiniz hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilir ve toplam fatura borcunuzu öğrenebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti felsefesi ile hizmet veren BEDAŞ her geçen gün büyümeye ve müşterileri ile iletişimde kalarak sorunlara çözüm bulmaya çalışmaktadır.

Günümüzde 4 milyondan fazla aboneye sahip olan BEDAŞ üç haneli telefon numarası ile müşterilerine hizmet vermektedir. Elektrik kesintileri, kaçak ihbarları için BEDAŞ telefon numarasını arayabilir ve iletişime geçebilirsiniz. İlgili bildiriniz üzerine saha ekipleri tarafından keşif çalışması başlatılmaktadır. Bildiri durumunuzun son durumu hakkında BEDAŞ, size geri dönüş yapmaktadır. Bu sürecin yönetilmesi ile ilgili yönetmeliğe ulaşmak adına BEDAŞ’ın web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

BEDAŞ Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

444 29 67

 

Yorum yapın