BEDAŞ Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0
291

Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. kurumu tam olarak 15 Temmuz 1970 senesinde kurulan ve TEDAŞ’a bağlı bir kurumdur. Ülkemizde elektrik dağıtımı ve satımı yapmakta olan BEDAŞ tam olarak çalışmalarına ise 1970 senesinin Ekim ayında başlamıştır. Misyonu ise hizmet verdiği bölgelerde yaşayan insanlara kesintisiz ve verimli bir elektrik kaynağı sunan BEDAŞ faaliyetlerini halkın gereksinimlerine göre yapmaktadır. Hem ekonomik hem de teknik açıdan elektrik hizmetlerini her geçen gün daha da güçlendirmekte olan BEDAŞ aynı zamanda elektrik dağıtımını yaptığı bölgelerdeki aydınlatma sistemleri ile de ilgilenmektedir. 2013 senesinde özelleştirilen BEDAŞ, Marmara Bölgesinde yer alan birçok şehrimize hizmet vermektedir. İstanbul başta olmak üzere, Edirne, Kırklareli, Tekirdağ gibi şehirlerde de elektrik hizmeti veren BEDAŞ hizmet verdiği bölgelerde yaşayan halkın sorunlarını dinlemek ve onlara çözüm üretebilmek için BEDAŞ müşteri hizmetlerini kurmuştur.

BEDAŞ çağrı merkezini arayarak bölgenizdeki aydınlatma sistemleri ile ilgili sorunlarınızı dile getirebilir ve yetkililerden destek alabilirsiniz. Ayrıca BEDAŞ iletişim numarasını arayarak BEDAŞ aboneliğiniz hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilir ve toplam fatura borcunuzu öğrenebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti felsefesi ile hizmet veren BEDAŞ her geçen gün büyümeye ve müşterileri ile iletişimde kalarak sorunlara çözüm bulmaya çalışmaktadır.

Günümüzde 4 milyondan fazla aboneye sahip olan BEDAŞ üç haneli telefon numarası ile müşterilerine hizmet vermektedir. Elektrik kesintileri, kaçak ihbarları için BEDAŞ telefon numarasını arayabilir ve iletişime geçebilirsiniz.

BEDAŞ Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

444 29 67

Arama Terimleri: BEDAŞ irtibat telefonu, BEDAŞ iletişim numarası, BEDAŞ müşteri hizmetleri, BEDAŞ müşteri temsilcisi, BEDAŞ şikayet hattı, BEDAŞ telefon numarası, BEDAŞ canlı destek, BEDAŞ çağrı merkezi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz