Baymak Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Baymak müşteri hizmetleri telefon numarası, çağrı merkezi telefon bilgileri nelerdir? Baymak iklimlendirme sektörünün içinde 50 yıldır hizmet veren dev ve köklü bir firmadır. Baymak, günümüzde de Tepeören mevkiinde toplamda 60.000 metre kare alan üzerinde yer alan iki adet üretim tesisi ile operasyonlarını ve üretimlerini gerçekleştirmektedir.

Baymak

Bu sektörde 50 yılı aşkındır hizmet veren Baymak Tepeören mevkiinde yer alan iki üretim tesisi ile faaliyet gösteriyor. Bunun yanı sıra sektörün önde gelen üreticisi Baymak’ın Türkiye üzerinde toplamda 1000’i aşkın bayisi, 2100’den fazla satış noktası ve 1500’den fazla servis teknisyeni vardır. 600’ü aşkın çalışanı ile hizmetini sunan Baymak seneler 2013 yılına geldiğinde ileri teknolojiyi görmesi ve verdiği hizmet ile birlikte %100 BDR Thermea Grup Şirketi halini almıştır. Bu şirket yani BDR Thermea Grubu, sektöründe iklimlendirme sektöründe Avrupa’da ilk üç şirketten birisidir.

Baymak geniş ürün yelpazesi ile birçok başarıya adım atmıştır. Bu başarısı ve ürün yelpazesindeki bu genişlik ile birlikte Baymak Çin’den Uruguay’a kadar uzanan coğrafyada toplamda 65 ülkeye ihracat işlemi gerçekleştirmektedir. Ürün yelpazesinin kalitesi ve tecrübeli servis ekibi aracılığı ile birçok pazarın ihtiyaçlarına cevap veren Baymak bu sayede bu günlere kadar bu şekilde gelebilmiştir.

Baymak Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Her geçen gün kalitesine kalite katan ve müşterilerine en iyi hizmeti sunan Baymak müşterileri ile olan ilişkilerine üst düzeyde önem vermektedir. Bu önem sayesinde bu önem doğrultusunda vermiş olduğu en üst düzey hizmet ile birlikte bu günlere gelen Baymak çağrı merkezleri aracılığı ile müşterileri ile iletişim kurmaktadır. Çağrı merkezindeki yetkililerce tüm bildirimler dikkatlice dinlenmekte olup gerekli birimlere aktarılmaktadır. Gerekli aktarımların yapılmasının ardından birimlerce operasyonlar başlatılarak çözüm süreci başlamaktadır. Baymak çağrı merkezi telefon numarası 444 0 235  numaralı telefondur. Bunun dışında internet üzerinden direkt olarak bildirimde bulunmak için buraya tıklayınız.

Baymak Şikayet

Baymak şirketi ile ilgili bütün şikayetlerinizi aşağıda yer alan telefon numarası ile şirkete bildirebilirsiniz. Bütün şikayetleriniz bildiriminizin hemen ardından işleme alınacaktır. Ayrıca aşağıda yer alan yorumlar kısmından deneyimlerinizi ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz. Bütün şikayetleriniz hassasiyetle dinlenecek olup en kısa sürede geri dönüş sağlanacaktır. Ayrıca sayfamızda yer alan diğer tüm firmaların bilgilerini öğrenmek için buraya tıklayınız.

Baymak Şikayet Telefonu: 444 0 235

Yorum yapın