Battalbey Müşteri Hizmetleri Numarası

0
58
battalbey-cagri-merkezi-irtibat
battalbey-cagri-merkezi-irtibat

Battalbey Müşteri Hizmetleri; Battalbey çiğköfte bayileri Türkiye’nin her yerinde hizmet veriyor. Marka hızlı ve kaliteli bir büyüme kaydederek ülkenin dört bir yanına bayilik vermeyi başarmıştır. Çiğköfte denince akla gelen ilk markalardan biri olarak da dikkat çekiyor. Kazancı ve çok talep görmesi nedeniyle pek çok girişimci markadan bayilik almayı istiyor. Bayilik almak isteyen ve bayilik süreçleri hakkında bilgiye ihtiyacı olan herkes çağrı merkezi irtibat numarasını merakla araştırıyor.

Battalbey Müşteri Hizmetleri irtibat numarasına sitemizden ulaşabilirsiniz. Soru, sorun,şikayet, öner ve istek gibi her konuda müşteri temsilcilerinden ayrıntılı bilgi talebinde bulunmanız mümkündür.

Battalbey Nedir?

Battalbey müşteri hizmetleri irtibat numarasını aktarmadan önce marka hakkında bilgi vermek daha doğru olacaktır. Battalbey uzun süredir sektörde aktif olarak hizmet veriyor. Yönetim Kurulu Başkanı olan Sait Aybak sektöre ilk adımı evde yapılan çiğköfteleri seyyar şekilde satarak attıklarını ifade ediyor. Bugün ise özellikle İzmir’in her noktasında birden fazla şubesi olduğu görülüyor. Hızlı bir büyüme kaydeden Battalbey Grup aynı zamanda erkek giyim sektörüne de hizmet ediyor. Peki, Battalbey çağrı merkezi numarası nedir? Nasıl ulaşılır?

Battalbey Müşteri Hizmetleri İletişim

Battalbey müşteri hizmetleri irtibat numarası 0 555 324 84 23’dir. Bu irtibat numarasını arayarak Battalbey İstanbul merkez birimine doğrudan ulaşabilirsiniz. Bayilik işlemleri, bayilik fiyatları, soru, sorun, şikâyet gibi her türlü konuda ayrıntılı bilgi talebinde bulunmak üzere iletişime geçebilirsiniz.

Battalbey gibi diğer büyük markaların, şirketlerin ve kurumların çağrı merkezi iletişim bilgilerine kolayca sitemizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca kamu kurumları, televizyon programları ve daha pek çok müşteri hizmetleri irtibat numaralarına da hemen ulaşmak için ilgili kategorilerimizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz