Batik Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Batik Çağrı Merkezi Telefon Numarası bilgisi sayesinde yerli bir tekstil firması olan Batik’e dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Batik Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Batik, yerli bir tekstil markasıdır. Baştan sadece kadına yönelik ürünler satışa sunmaktaydı. Zamanla erkek ve çocuğa da yönelerek ürün çeşitliliği sağlamıştır. Geçmişten günümüze gelene kadar birçok gelişme kaydetmiştir. Giyim sektörünün ileri gelen isimlerinden olmuştur. Türkiye’nin neredeyse her ilçesinde mağazası bulunmaktadır. Tüm sorularınız için Batik müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Gömlek, ceket, bluz, tişört, elbise, etek, triko, kazak, sweat gibi birçok ürün bulunmaktadır. Müşterilerin memnun kalması ve devamlı olarak alışveriş yapmaları hedeflenmiştir. Bu yüzden kalite ve güler yüz her zaman ön planda olmuştur. Ürünler son derece kalitelidir.

Diğer markalara nazaran daha uygun ve daha sağlam ürünlerin satışa sunulduğu markadır. Bünyesinde çalışan en kıdemli personelden en deneyimsiz personeline kadar, her kişiye eğitim verilir. Donanımlı personeller sayesinde marka bir adım daha önde gitmektedir.

Batik ürünleri ve hizmetleri hakkında sorunlar için Batik müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. 09:00 – 18:00 saatleri arasında ararsanız kolaylıkla bağlanabilirsiniz. Bu saatler dışında hizmet verilmemektedir. Diğer tüm öneri, şikayet, soru ve istekleriniz için Batik çağrı merkezi arayabilirsiniz. İade işlemleri ile ilgili sorularınız için ve en yakın Batik mağazaları için müşteri temsilcisine ulaşabilirsiniz.

Batik Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0850 333 02 85

“Batik Çağrı Merkezi Telefon Numarası” üzerine bir yorum

  1. gömlek parasını antakya prıme mal vermeıd ben magdurum 5343356722 telf şıkayete gıdecem öncesınde ılgılenmenızıız ısterım

    Cevapla
Yorum yapın