Batik Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0
245

Batik, yerli bir tekstil markasıdır. Baştan sadece kadına yönelik ürünler satışa sunmaktaydı. Zamanla erkek ve çocuğa da yönelerek ürün çeşitliliği sağlamıştır. Geçmişten günümüze gelene kadar birçok gelişme kaydetmiştir. Giyim sektörünün ileri gelen isimlerinden olmuştur. Türkiye’nin neredeyse her ilçesinde mağazası bulunmaktadır. Tüm sorularınız için Batik müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Gömlek, ceket, bluz, tişört, elbise, etek, triko, kazak, sweat gibi birçok ürün bulunmaktadır. Müşterilerin memnun kalması ve devamlı olarak alışveriş yapmaları hedeflenmiştir. Bu yüzden kalite ve güler yüz her zaman ön planda olmuştur. Ürünler son derece kalitelidir. Diğer markalara nazaran daha uygun ve daha sağlam ürünlerin satışa sunulduğu markadır. Bünyesinde çalışan en kıdemli personelden en deneyimsiz personeline kadar, her kişiye eğitim verilir. Donanımlı personeller sayesinde marka bir adım daha önde gitmektedir.

 

 

Batik ürünleri ve hizmetleri hakkında sorunlar için Batik müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. 09:00 – 18:00 saatleri arasında ararsanız kolaylıkla bağlanabilirsiniz. Bu saatler dışında hizmet verilmemektedir. Diğer tüm öneri, şikayet, soru ve istekleriniz için Batik çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. İade işlemleri ile ilgili sorularınız için ve en yakın Batik mağazaları için müşteri temsilcisine ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Batik Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0850 333 02 85

 

 

Batik Genel Müdürlük Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0212 554 60 22

 

 

Arama Terimleri; Batik müşteri temsilcisi, Batik müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Batik çağrı merkezi iletişim telefon numarası, Batik canlı destek, Batik irtibat numarası, Batik müşteri hizmetleri, Batik telefon numarası, Batik iletişim numarası

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz